Козарійчук, Мельничук та Чорней готуються очолити новостворені Чернівецьку, Дністровську та Вижницьку райдержадміністрації

Козарійчук, Мельничук та Чорней готуються очолити новостворені Чернівецьку, Дністровську та Вижницьку райдержадміністрації

16.02.2021, 12:10

Після проходження співбесіди, їхні кандидатури мають узгодити на засіданні уряду та опублікувати указ Президента України про призначення головами РДА.

Головами новостворених Чернівецької, Дністровської та Вижницької районних адміністрацій можуть стати відповідно Дмитро Козарійчук, Олег Мельничук та Михайло Чорней.

Про це ІА АСС стало відомо із власних джерел.

Водночас, двоє із трьох кандидатів у коментарі журналістам підтвердили те, що проходили співбесіду в Офісі президента і очікують на подальше рішення уряду та відповідний указ глави держави про їхнє призначення.

«Моя кандидатура (на голову Дністровської РДА - ред.) була подана і я проходив співбесіду в Офісі президента. Це було десь два тижні тому. Я відповідав коротко і по суті на всі питання, жодних зауважень до мене не було, принаймні мені про це не казали. Далі будемо чекати указ президента», - сказав Олег Мельничук.

Він повідомив, що не знає, чи проходили співбесіду й інші кандидатури на цю посаду.

Також підтвердив участь у співбесіді і кандидат на посаду голови Вижницької РДА Михайло Чорней. Проте, сказав, що він був не єдиним кандидатом, які проходили співбесіду.

«Я можу сказати, що я є одним із тих кандидатів, які були на співбесіді та успішно її пройшов. Наскільки успішно, побачимо, коли буде указ президента. Також скажу, що я не єдиний кандидат, який був на співбесіді. Тобто, питання про призначення голови Вижницької РДА наразі залишається відкритим», - сказав Михайло Чорней.

До кандидата на посаду голови Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука, який є нинішнім головою Заставнівської РДА, журналістам ІА АСС не вдалося додзвонитися. За наявними на сайті райдержадміністрації номерами телефонів ніхто не відповідав.

Джерело: https://acc.cv.ua/

ДОВІДКОВО: 

 Службу зайнятості поінформовано про скорочення понад 600 працівників райдержадміністрацій

 У Чернівецькій області у зв’язку із процесами децентралізації відбувається масове вивільнення працівників районних державних адміністрацій. Станом на 11 лютого 2021 року обласну службу зайнятості поінформовано про скорочення понад 600 працівників.

- Служба зайнятості вже розпочала роботу із вивільнюваними працівниками РДА, наші фахівці проводять семінари з державними службовцями, що стосуються гарантій вивільнюваних працівників, психологічної підтримки та підшуковують можливості працевлаштування ще до звільнення, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Фахівці служби зайнятості вже проводять упереджувальну інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками в режимі виїзних заходів або дистанційному форматі. Фахівці, у разі необхідності, надають психологічну підтримку, проводять профільне анкетування працівників щодо визначення мотивації та потенціалу до працевлаштування. Після цього фахівці співставляють побажання перспективної роботи та вакансії на ринку праці.

У разі неможливості працевлаштування за фахом, фахівці запропонують комплекс соціальних послуг спрямованих на здобуття іншої професії, яка затребувана на ринку праці.

Після звернення до служби зайнятості, кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник. Фахівець служби зайнятості  розробить індивідуальний план працевлаштування із врахуванням усіх заходів, які допоможуть максимально швидко знайти роботу. 

1