Майже 1,5 млн грн., які за сприяння Федорука півроку тому виділили на ремонт опорної стіни стадіону Політехнічного коледжу, зависли на рахунку Чернівецької міської ради

Майже 1,5 млн грн., які за сприяння Федорука півроку тому виділили на ремонт опорної стіни стадіону Політехнічного коледжу, зависли на рахунку Чернівецької міської ради

15.06.2019, 10:44

Ще на початку 2017 року почала руйнуватись опорна стіна стадіону Політехнічного коледжу на вулиці Каспрука, 2.

Загроза в тому, що якщо вона обвалиться, то грунт може пошкодити житловий будинок. Минулого року коледж звернувся до народного депутата України Миколи Федорука за допомогою. Уряд відгукнувся на звернення депутата-маджоритарника від Чернівців та виділив майже 1,5 млн грн. на ремонт стіни.

- Яким же було моє здивування, коли побачив що минув вже рік, а стіна і далі в аварійному стані. Виявилося, що гроші зависли на рахунку Чернівецької міської ради, - повідомив Микола Федорук. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд виділив Чернівецькій області понад 100 мільйонів гривень

- У міській раді вважають, що ремонт має робити ЖРЕП, а ЖРЕП має свої причини, чому не може виконати роботу. Виявляється стіна нікому не належить і нікому до неї нема діла.

- Поки ці установи (чи чиновники) футболять проблему одне до одного, стіна падає і керівництво коледжу збилось з ніг, в пошуках того, хто повинен зайнятись ремонтом стіни.

- Звернувся до міського голови з тим, щоби терміново втрутився в ситуацію, розібрався, хто саботує ремонт. Буду контролювати цю справу особисто. Пропоную небайдужим чернівчанам долучитися до контролю ремонту стіни, - заявив Микола Федорук. 

Бережімо Чернівці!

1


КОМЕНТАРІ (1)

вилізло старе чмо, недокрав, не до брехав 

avatar

Чернівчанин

15 червня 2019 21:05