Майже два десятка буковинських юнаків склали Військову присягу десантників

Майже два десятка буковинських юнаків склали Військову присягу десантників

23.05.2019, 17:06

Присяглись українському народові завжди бути йому вірними і відданими,  обороняти Україну та захищати її суверенітет.

           В Житомирському навчальному центрі Десантно-штурмових військ, в день четвертої річниці його створення, близько шести сотень строковиків урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові. Серед них і наші майже два десятка буковинських юнаків, що на початку квітня вибули до Житомира з обласного збірного пункту.  

          Після тижнів підготовки молоді солдати освоїли ази військової та бойової майстерності та виконали ритуал становлення молодих воїнів, промовивши «Клятву десантника».

           Військові Чернівецького ОВК згадують відправку цих хлопців до навчального центру та їх змагання за те, щоб потрапити до команди майбутніх десантників.  Бажаючих в той день було більше ніж потрібно, і всі без винятку кандидати були придатні до служби в підрозділах Десантно-штурмових військ. Аби прийняти справедливе рішення хлопці домовились  продемонструвати власні можливості та виконати фізичні вправи, але і після цього все ж довелось тягнули жереб.

           І от вже через місяць майже два десятка буковинців разом із своїми товаришами з усієї України склали військову присягу та довели своє право носити марунові берети, ставши частиною елітних військ нашої армії.

           Чернівецький обласний військовий комісаріат вітає молодих десантників, бажає витримки, мужності та успішної  служби.

 

1