Максим Бурбак і Микола Федорук привітали особовий склад Національної поліції України в Чернівецькій області з річницею створення

Максим Бурбак і Микола Федорук привітали особовий склад Національної поліції України в Чернівецькій області з річницею створення

29.06.2019, 15:53

Сьогодні 4 річниця створення Національної поліції.

Народні депутати України Максим Бурбак і Микола Федорук привітали особовий склад Національної поліції України в Чернівецькій області.

Реформу Національної поліції парламентарі вважають однією із наважливіших реформ в нашій державі. Одне з завдань поліції - повернути довіру людей до правоохоронних органів, зробити все, щоб суспільство підтримувало, розуміло і допомагало поліції.

Максим Бурбак побажав поліцейським злагодженої роботи і завжди керуватися девізом: "Служити і захищати". Також народний депутат України передав вітання з професійним святом від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Запевнив, що разом зі своїми колегами, народними депутатами будемо і надалі підтримувати і сприяти розвитку Національної поліції. Так як, власне, підтримували її створення та законодавче і матеріально-технічне забезпечення.

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д BukNews.

Народний депутат України Микола Федорук також звернувся до  особового складу Національної поліції України в Чернівецькій області.

Шановні офіцери поліції, сержанти, рядові! Щиро вітаю вас з 4-ю річницею створення Національної поліції України.

Ви щодня на передньому плані у боротьбі зі злочинністю, на захисті спокою кожної людини, кожного громадянина. Насьогодні рівень довіри до поліції зростає. А це є результатом структурних змін, що відбуваються в українській поліції.

Ми завжди повинні пам’ятати, що в центрі нашої роботи має бути людина, її добробут, мир, спокій, благополуччя та безпека. В цьому і наша відмінність від північного сусіда - що саме людина в центрі уваги, а не держава.

Бережіть спокій, мир і благополуччя українців. Вам бажаю бути гарними людьми, гарними професіоналами і нехай ваша робота має гідну винагороду!

ДОВІДКОВО:

Сьогодні, 29-го червня, у Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської відбулися урочистості, присвячені річниці створення Національної поліції України.

Звертаючись до учасників святкових заходів, начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв нагадав про ті нововведення, що були започатковані в НПУ впродовж чотирьох років її формування.

Очільник буковинської поліції подякував іншим правоохоронним структурам краю та органам місцевого самоврядування за ефективну співпрацю у забезпеченні правопорядку на території Чернівецької області.

Також хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять правоохоронців, які передчасно пішли з життя під час виконання службових обов’язків.

З нагоди четвертої річниці створення НПУ та за сумлінну працю генерал поліції третього рангу Анатолій Дмитрієв нагородив кращих поліцейських Буковини.

Привітати працівників поліції також прийшли депутати Верховної Ради України, керівництво обласної та міської влади. Відзначивши високий професіоналізм поліцейських, почесні гості подякували за щоденну нелегку працю й вручили грамоти і цінні подарунки.

За вагомі результати службової діяльності, значний особистий внесок у зміцнення безпеки і забезпечення охорони правопорядку начальник обласного управління Нацполіції Анатолій Дмитрієв отримав Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Сюрпризом для чернівецьких спецпризначенців, став приїзд депутата Харківської обласної ради. Анатолій Гацько подякував буковинським поліцейським за вагомий внесок у збереження миру на території Слобожанщини та її цілісності у 2014 році і вручив відзнаки Харківської облради.

Оригінальне вітання працівникам поліції та гостям свята подарували юні артисти народного поліцейського театру «Діти майбутнього» (м. Харків). Яскрава концертна програма за участі танцюристів, співаків і акробатів створила неперевершений святковий настрій.

Фото за посиланням https://my.su/hf7

 Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
1