Максим Бурбак привітав команду 'Народного Фронту' та всіх учасників IІ етапу Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками (+вражаюче відео)

Максим Бурбак привітав команду "Народного Фронту" та всіх учасників IІ етапу Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками (+вражаюче відео)

07.05.2017, 18:09

Цього року Україні надано право провести 5-7 травня IІ етап Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками. І проходить Чемпіонат в Чернівцях!

На чернівецькій трасі «СуперКрос», одній з найкращих трас в Європі, конфігурація якої складається з 17-ти поворотів і 14-ти трамплінів, крім українських спортсменів Артура і Єлисея Глущенко, беруть участь спортсмени з Австрії, Великобританії, Нідерландів, Швейцарії, Німеччини, Франції, Бельгії, Чехії та країн Прибалтики — загалом 40 екіпажів.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кордоні прикордонники оформили 70 учасників Чемпіонату Світу з мотокросу, який проходить в Чернівцях

Це особлива подія для Чернівців та вітчизняного мотоспорту, адже 25 років тому саме тут було проведено перші в історії незалежної України змагання з мотокросу світового масштабу. Приємно, що вкотре цього року Міністр молоді і спорту Ігор Жданов завітав на змагання, - написав Максим Бурбак на своїй сторінці у ФБ. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із чернівецькою спортивною громадою та завітав на змагання ІІ етапу Кубку світу з мотокросу

Коли минулого року ми були у Чернівцях з колегами і оглядали трасу для мотоспорту, то всі разом мріяли, щоб сюди повернулися міжнародні змагання. Завдяки спільним зусиллям багатьох небайдужих людей, ця мрія стала реальністю.

Про це на своїй сторінці у ФБ написав Міністр молоді і спорту Ігор Жданов

Разом із головою фракції "Народного фронту" Максим Бурбак, керівництвом Чернівецької області, спонсорами, представниками спортивної громади - урочисто відкрили 2-й етап Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками.

40 екіпажів з різних куточків планети, тисячі вболівальників, адреналін та круті віражі, адже Чернівецька траса має 17 поворотів і 14 трамплінів.

Показово, що останнього разу столиця Буковини приймала Чемпіонат світу з мотокросу, аж 25 років тому. Сьогодні ми відродили цю славну традицію. Та й загалом, цьогоріч наша держава є господарем низки міжнародних спортивних подій, і це слугує свідченням того факту, що міжнародний спорт повертається в Україну – європейську державу, яка здатна організувати масштабні спортивні заходи на високому рівні, забезпечити безпеку під час їх проведення для учасників, тренерів та глядачів.

Вітаю всіх мешканців Буковини, вболівальників, спортсменів з чудовим святом мотоциклетного спорту, яке вийшло на славу!

Нагадаємо, вкотре змагання з мотокросу збирають команду "Народного Фронту".

У мережі з’явилося вражаюче відео про чемпіонат світу з мотокросу, який триває у Чернівцях.

Відповідне відео опублікувала спільнота спортивної ліги WSC/

  Світлина від BukNews.

Світлина від BukNews.

1


КОМЕНТАРІ (3)

Це вже ніяк не допоможе кулявлобній команді.

Нехай тікають з корабля, якщо всигнуть.

Люди їм скажуть все про їхні "складні часи"

avatar

Бучма

08 травня 2017 11:38

"люди" це хто?  риги?  

avatar

Кучма до Бучми

08 травня 2017 19:07

"люди" це хто?  риги?  

avatar

Кучма до Бучми

08 травня 2017 19:07