Максим Бурбак: Розвиток та гідне існування громади зіткнулись з  наругою купки «доморощених загарбників» — самозванців

Максим Бурбак: Розвиток та гідне існування громади зіткнулись з наругою купки «доморощених загарбників» — самозванців

06.10.2018, 09:00

Дорогі земляки!

Від щирого серця дозвольте привітати із Днем нашого найкращого міста на землі. Чернівці — це райський куточок з автентикою, історичною пам’яттю та славними традиціями, які  супроводжують жителів міста упродовж багатьох століть. Пишаюся тим, що є вихідцем та мешканцем цього прекрасного міста, в якому людська порядність, доброзичливість і гостинність завжди були головними  догмами.

Наше місто пам’ятає на своєму віку багато знаменних подій — як радісних, так і сумних. На жаль, нині для нього настали темні часи. Чернівцям, які пережили і подолали чимало загроз ззовні, кинуто черговий виклик. Місцеве самоврядування, розвиток та гідне існування громади зіткнулись з  наругою купки «доморощених загарбників» — самозванців, які вдруге за останні сім років незаконно усунули міського голову й активно взялися до нищівного «дерибану» комунального майна. Впевнений, ці  труднощі тимчасові. А цей іспит на зрілість та згуртованість Чернівці пройдуть з гідністю. 

Адже ми — чернівчани, вільні й волелюбні патріоти свого міста і своєї країни — зробимо все, щоб відновити справедливість. І нашою зброєю є любов до свого міста, повага до його історичної пам’яті та  традицій.

Тож, дорогі чернівчани, щиро вітаю вас зі 610-ю річницею нашого міста. Від щирого серця бажаю нам усім миру та здоров’я, злагоди і благополуччя! 

Нехай наше славне місто ще довго надихає усіх нас на корисні справи! 

Щиро ваш Максим БУРБАК 

Фото Олександра КЛИМЕНКА 

1


КОМЕНТАРІ (2)

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

Юрій

06 жовтня 2018 17:24

а повний дебіл це образа. ??  Побачимо

avatar

Микола

07 жовтня 2018 23:32

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.