Мера Новодністровська не пустили на роботу

Мера Новодністровська не пустили на роботу

13.04.2012, 20:51

Новодністровський міський голова Руслан Панчишин, відновлений на посаді рішенням суду 12 квітня, не зміг сьогодні потрапити на роботу.

- Коли я прийшов приступити до виконання своїх обов’язків, не зміг потрапити до приміщення, - розповів molbuk.ua Руслан Панчишин. - Міська рада виявилася зачиненою. Як мені стало відомо, секретар міської ради Микола Лутчак зачинив приміщення і всіх працівників відправив додому. Вранці він разом із заступником голови Болдашевим поїхали до голови облдержадміністрації Михайла Папієва. Лутчак також забрав печатки міської ради і міськвиконкому.

Як стало відомо molbuk.ua з власних джерел, 12 квітня 2012 року Вінницьким апеляційним адміністративним судом задоволена апеляційна скарга Новодністровського міського голови Руслана Панчишина про поновлення його на посаді. Це рішення апеляційного суду є остаточним і оскарженню не підлягає. Цим рішенням Вінницький суд, скасував незаконне рішення депутатів Новодністровської міської ради від 20.09.2011 року про припинення повноважень міського голови, також скасував незаконну постанову винесену Сокирянським районним судом 23.11.2011 року про відмову в задоволенні позовних вимог Р.Панчишину.

Нагадаємо, 20 вересня 2011 року Новодністровська міська рада достроково припинила повноваження представника «Фронту змін» Руслана Панчишина.