Meridian Czernowitz видає нову книжку Оксани Забужко

Meridian Czernowitz видає нову книжку Оксани Забужко

24.08.2012, 14:35

«З мапи книг і людей» складають вибрані есе з доробку останніх дванадцяти років, об’єднані темою культурного простору довкола нас.

На «мапі» Оксани Забужко позначено книжки, людей, місця, міста, фільми, вистави, які – з-поміж інших, – мали формативний вплив на долю авторки і які одночасно можуть слугувати своєрідним культурним маркером для збірного портрета сучасного українського інтелектуала. Розповідь від першої особи, тонко переплетений жанровий мікс мемуару, рецензії, біографії, філософського роздуму та культурологічної розвідки зроблять цю книжку привабливою для всіх, хто має смак до вдумливого читання.

«Мапа, яку подаровано читачеві, дуже славна, і знаєш, що це тільки «вибране з вибраного». Що на кожній мапі є набагато більше, ніж тут і тепер можна позначити, – зазначає поетка і літературний критик Богдана Матіяш. – Імена, позначені тут – Тичина, Олександр Олесь, Катерина Білокур, Юрій Шерех, Довженко, Тарковський, Леонід Плющ, Юрко Покальчук, Соломія Павличко й інші – дуже добрі, дуже гідні. Хочеться при них трохи побути. І місцями, якими пройшла авторка, теж може захотітися пройти».

 Переглянути буктрейлер книжки «З мапи книг і людей» можна за лінком:

http://www.youtube.com/watch?v=Yp-IU8ROjxI&feature=player_embedded

 За детальнішою інформацією звертатись:

прес-секретар MERIDIAN CZERNOWITZ

Лілія Шутяк

097 66 57 047

shutiak@meridiancz.com

1