Мешканці «Калічанки» ледь не побили Бешлея за невиконані передвиборчі обіцянки

Мешканці «Калічанки» ледь не побили Бешлея за невиконані передвиборчі обіцянки

02.04.2014, 14:31

Минулого тижня мешканці "Калічанки" почали знаходити у своїх поштових скриньках досить цікаві листівки – хвалебні брошурки із переліком робіт, які нібито виконав депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей для своїх виборців. Люди були шоковані – чимало з переліченого вони й в очі не бачили. Ба, більше, Бешлей присвоїв собі чужу роботу, котру мешканці виконували власноруч за свій рахунок. Таке нахабство неабияк розлютило людей, і вони почали вимагати від депутата зустрічі, аби все з’ясувати.

Бешлей погодився зустрітися зі своїми виборцями минулої неділі. Усі зібралися у дворі будинку по вулиці Березовській. Щойно побачивши депутата, люди буквально накинулися на нього, вимагаючи пояснень. Проте на жодне із їхніх запитань вони не почули конкретної відповіді. Лише обіцянки, якими депутат годував їх з 2010-го. Люди вимагали, аби Володимир Бешлей пройшовся разом з ними вулицями свого округу і показав, що саме він зробив для своїх виборців. Той спочатку пообіцяв, що так і зробить, проте чим більше питань йому задавали, тим більшим було його бажання з того зібрання втекти. Під кінець Бешлей узагалі забув про будь-яку політичну етику й почав просто кричати на людей.

Таке ставлення до людей, які віддавали на виборах свої голоси за нього, переповнила чашу людського терпіння, і декілька чоловіків вже ледь не кидались на депутата з кулаками. Від народного суду Бешлея врятували ті люди, котрим ще вистачало витримки слухати депутатську брехню.

На зустріч із Бешлеєм прийшли й студенти, проти яких у свій час він виступив – підписався під зверненням до прокуратури із вимогою покарати студентів, які перебували 2 грудня в сесійній залі на 8-15 років позбавлення волі. Діти хотіли подивитись йому в очі і запитати, чи не гризе його совість. Яким же було їхнє здивування, коли Бешлей почав заперечувати, що він підписував подібне звернення!

Та після того, як студенти показали депутату копію звернення з усіма підписами, він почав говорити по-іншому. Ніби-то всі його неправильно зрозуміли і що студентів насправді використовували. А якихось показів проти студентів він не давав. І тим паче не писав на них ніякі заяви, доноси і т.п.

Студентка Наталка, яка 2 грудня також була присутня в сесійній залі Чернівецької міської ради, поцікавилась, а хто ж її використовував? «Бешлей сказав, що повідомляти такі факти – не у його компетенції, - розповідає дівчина. – Проте він сам бачив, як депутат Олексій Касрпрук нашіптував деяким студентам як і що потрібно робити». Окрім того, Володимир Бешлей повідомив студентам, що й він сам був активним учасником і Чернівецького, і Київського Майдану. От тільки на Центральній площі Чернівців його чомусь ніхто не бачив.

На сам кінець студенти запропонували Бешлею хоча б визнати те, що ставити підпис було помилкою і попросити у них пробачення. На це депутат відповів, що перед студентами він уже вибачився. «Я стою перед вами і мені не соромно», - сказав він.

Після таких слів студенти з Бешлеєм розмовляти більше не хотіли і покинули зібрання. Невдовзі після цього розійшлися й місцеві мешканці з твердим переконанням: більше Бешлею вірити не можна.

Діонісія Кернична

Джерело: www.chas.cv.ua

1


КОМЕНТАРІ (7)

 

ФАЛЬСТАРТ ВИБОРІВ: ОБЕРЕЖНО - ПРОВОКАЦІЯ!

 

 

 

Щороку звітую перед своїми виборцями, і не десь там у актових залах та ЖЕКівських кімнатах, як це прийнято робити для галочки більшістю депутатів. Також і цього року я проводив зустрічі із людьми у дворах багатоповерхових будинків та на вулицях округу. Зокрема, цієї неділі (30 квітня) я провів три зустрічі з виборцями, розповсюдивши запрошення разом з депутатським звітом ще два тижні тому.

 

 

 

Перша зустріч зранку пройшла цілком конструктивно в обговоренні з виборцями виконання їхніх наказів та формуванні плану депутатської діяльності на 2014 рік. Наступна зустріч через дві години була порушена провокаційною поведінкою двох молодиків, яка викликала обурення виборців. Побачивши, що люди не ведуться на їхні вигуки, ці молодики пішли геть. А вже на третій зустрічі ті ж самі двоє молодих людей привели з собою ще близько десятка таких самих, як вони (в більшості не мешканців виборчого округу), які своїми вигуками не давали висловитися мені, ані задати свої запитання іншим людям.  Мені дуже шкода, що робочу зустріч з виборцями було перетворено на політичні розбірки, які не дали змогу обговорити шляхи вирішення чималої кількості проблем округу.

 

 

 

Цілком очевидно, що мала місце спланована моїми політичними опонентами провокація, яка мала на меті дискредитувати мене як депутата-мажоритарника перед виборцями. Виявилося, що результатом цієї провокації стала стаття на сайті газети «Час», в якій перекручено реальні факти та в рожевому світлі висвітлено поведінку провокаторів.

 

 

 

Втім, ця провокація мала своїм результатом те, що багато людей підходило до мене на зустрічі та після неї дзвонили мені, висловлюючи свою підтримку і обурюючись деструктивною поведінкою невідомих людей. В свою чергу хочу запевнити виборців в тому, що не зважаючи на брудну кампанію моїх опонентів, я буду і надалі в силу моїх можливостей відстоювати інтереси нашої громади.

 

avatar

Володимир Бешлей

02 квітня 2014 13:02

відчуває сученя, що скоро будут перевибори, ї на нього чекає політичний смітник та ганьба народу. Пробує лизнути виборця. не вдасться. НАХ з міськради, заяву на стіл.

avatar

Нах

02 квітня 2014 15:19

avatar

Володимир Антонюк

02 квітня 2014 15:59

Геть Бешлея!!! Геть заПРОДАНців!!!
avatar

Голос Майдану

02 квітня 2014 18:00

Хто з коментаторів живе на окрузі Бешлея? Трендіти не працювати, покажіть донос на студентів! Час-Букінфо-Букньюс - піар-ресурс зайців. А то для чого передруковувати один в одного?

avatar

Геть

02 квітня 2014 18:42

Так звані "агітаційні брошурки" Бешлея є нічим іншим, як накладом Н-ного номеру видання "Толока", яке друкується на кольоровому ксероксі у Народному домі під егідою пана Старика за американсько-європейські грантівські гроші.

 

Суть питання:

чи обумовлена умовами того гранту можливість надання площі видання під розміщення звітів депутатів місцевих рад?

 

якщо так, то на якій основі - платній чи безоплатній?

 

якщо на платній - прошу на біс керівництво Народного дому надіслати на редакційні скриньки Часу, Букньюзу та Букінфо електронну скан-версію/роздруківку документу фінансової звітності, який свідчив би про перерахування коштів паном Бешлем на рахунок Народного дому

 

якщо на безоплатній - прошу на біс пана Старика оприлюднити ті критерії, за якими керівництво Народного дому/керівники грантового проекту здійснюють відбір звітів про діяльність депутатів місцевих рад для оприлюднення на шпальтах вказаного видання?

avatar

є питання

02 квітня 2014 21:29

Поки що бачу ОДИН результат революції. Такої злості та ненависті поміж людьми досі не було. Причому, вона культивується:-(

avatar

123

03 квітня 2014 18:27