Міністерство інфраструктури не погодило кандидатуру Буреги на посаду керівника тролейбусного управління у Чернівцях

Міністерство інфраструктури не погодило кандидатуру Буреги на посаду керівника тролейбусного управління у Чернівцях

18.10.2018, 10:29

Копію відповідного документа з відмовою оприлюднив народний депутат України Максим Бурбак. 

Ціна зради громади. Розумію, як збирались голоси запроданців для голосування по усуненню Олексія Каспрука з посади міського голови. Їм обіцяли посади і, вочевидь, золоті гори. Ось наприклад, представнику ВО "Батьківщина" Юрію Бурезі пообіцяли тролейбусне управління. А недавно головний запроданець вже й проанонсував, що кандидатура Буреги погоджена в Мінінфраструктури. Але, в МІУ абсолютно іншої думки. Так що поки осідлати тролейбуси запроданівській владі в Чернівцях не вийде. Зніміть, хлопці, лижі, вони по асфальту не їдуть, - прокоментував зміст оприлюдненого документа Максим Бурбак

- Запроданцям слід зрозуміти-зрадники нікому не потрібні. І ваша красна ціна не перевищує 30 срібних монет. Хоча я переконаний, що ви всі разом не вартуєте цього. P.S. Рядовим запроданцям до уваги - ці дешеві політичні гопники «швирнуть» вас всіх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юрій Бурега знає багато про електротранспорт, бо працював у різних комісіях

Юрія Бурегу викликали до Мінінфраструктури на співбесіду

Продан зробив подання: депутат міськради від "Батьківщини" Юрій Бурега може очолити Чернівецьке тролейбусне управління

ДОВІДКОВО:

Нагадаємо, нещодавно сайт bukpravda.cv.ua  з посиланням на секретаря Чернівецької міської ради Василя Продана повідомив, що колишній голова Садгірської райради, депутат міськради  у Чернівцях Юрій Бурега вже очолив ЧТУ. І навіть процитував слова посадовця: "Він (Бурега. - ред). мав пройти погодження в міністерстві. Однак все це дуже сильно затягнулося. Та, нарешті, погодження отримано, – розповів Василь Продан. - Адже якщо підприємство без керівника, то воно не буде так розвиватися, як при керівнику, який знає, що за нього відповідає. 

Нагадаємо, колишній очільник підприємства Іван Іванічек вийшов на пенсію у січні цього року. Донині його обов’язки тимчасово виконує головний інженер комунального підприємства Михайло Олексюк. 

За останні кілька тижнів новим керівником Департаменту ЖКГ міської ради став Володимир Бешлей. А в. о. начальника Департаменту економіки – Віталій Гавриш. Проте це не останні кадрові зміни у Чернівецькій міській владі. 

Адже ще у серпні та на початку вересня секретар міської ради заявляв, що незадоволений директорами двох департаментів та начальником управління - директором департаментів містобудівного комплексу та житлово-комунального господарства та очільником управління освіти. 

Керівника департаменту ЖКГ вже змінили (до цього його очолював Ярослав Кушнірик). Зараз на черзі Ярослав Городенський – керівник містобудівного комплексу та головний освітянин міста – Сергій Мартинюк. 

Водночас непомітними були інші кадрові перестановки. Проте дрібнішго штибу. Розпорядженням секретаря Чернівецької міської ради призначено на посаду начальника відділу інвестицій та міжнародних зв’язків міської ради Сергія Нежурбіду і ще кількох спеціалістів, - нагадувала bukpravda.cv.ua.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Коментарі, які містять образу певних людей чи національностей, нецензурні висловлювання та рекламу будуть видалятися без попередження.

avatar

ахаха

18 жовтня 2018 17:57

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.