Міська рада виділила 350 тисяч на рекламу Михайлішина

Міська рада виділила 350 тисяч на рекламу Михайлішина

26.04.2012, 19:24

Чернівецька міська рад сьогодні на сесії ділила гроші - МТК «Калинівський ринок» отримав з початку року близько 3 млн.грн додаткових надходжень. Ці кошти зарахували до соціально-економічного фонду міста та одразу розподілили.

Так 500 тисяч гривень піде на охорону здоров’яі зубопротезування малозабезпечених, 200 тисяч грн - парку «Жовтневий, 100 тис.грн - футзальному клубу «Меркурій» на завершення фінальної частини першості України.

Також більшістю голосів депутати виділили 350 тис.грн на безкоштовну передплату газети «Чернівці» малозабезпеченим чернівчанам. Пропозицію депутатів створити на цю суму депутатськмий фонд, кошти з якого кожен депутат міг би спрямувати на конкретну допомогу чернівчанам, не підтримали.

Таким чином 350 тисяч гривень піде на рекламу секретаря міської ради Віталія Михайлішина перед виборами, вважають у фракції «Фронту змін». Це близько 15 тисяч примірників, тоді як тираж газети «Чернівці" нині становить 1400 примірників.

- Коштів на відкриття кабінету лікаря на Роші немає, на ремонт дитячих садків теж, зате 15 тисяч чернівчан будуть безкоштовно отримувати газету з потретом Михайлішина на кожній сторінці, - зауважив керівник фракції «Фронт змін» Олексій Каспрук. - Тобто за гроші бюджету рекламуватиметься один кандидат на міського голову.

Джерело: molbuk.ua

1