Молодий, але кваліфікований Рева нагадав Папієву його власний шлях у владу

Молодий, але кваліфікований Рева нагадав Папієву його власний шлях у владу

14.10.2013, 18:42

Новий заступник голови Чернівецької ОДА Рева займатиметься соціальними питаннями. Окрім того, він буде керівником апарату облдержадміністрації.

Минулого тижня Чернівецька ОДА отримала нового заступника. Ним став 29-річний Петро Рева, якого Папієв свого часу забрав з собою з Києва.

«Він куруватиме соціальний напрямок в облдержадміністрації. Також Рева буде керівником апарату ОДА, тобто контролюватиме роботу усіх підрозділів», – розповів крайовий намісник Буковини Михайло Папієв.

Він переконує, що «попри свій молодий вік Рева має достатню кваліфікацію, щоб посісти таку посаду».

За словами Папієва, новопризначений заступник має освіту відповідного спрямування та працював на різних посадах в Чернівецькій ОДА.

Як відомо, 7 жовтня на офіційному сайті облдержадміністрації з’явилася інформація, що заступником голови-керівником апарату Чернівецької ОДА є Петро Рева.

За матеріалами Vidido.ua.

Фото з сторінки у Фейсбук Петра Реви

Нагадаємо, з 08.1997 по 08.2000 рр. Михайло Папієв сам працював заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації і курував ті самі соціальні питання, які доручив тепер вести своєму колишньому помічнику. Щоправда заступником губернатора Михайло Папієв став у 37 років. Петрові Реві - лише 29. 

1


КОМЕНТАРІ (1)

Привіт, Юра! Це ж яким треба бути опозиціонером, щоб так прогнутися і лизнути Папая в одне місце: "Ваш заступник такий же геній, як і ви, ваша величносте!"

avatar

Неопозиціонер

15 жовтня 2013 10:06