Москаль вважає Галиця маразматиком і радить з 'тушками' подзюрити в Дністер

Москаль вважає Галиця маразматиком і радить з "тушками" подзюрити в Дністер

31.05.2012, 19:22

Провали влади в економіці Чернівецької області заступник голови ОДА Георгій Галиць намагається перекласти на природний фактор, пояснюючи низький індекс промислового виробництва “…зневодненням Дністра, через що значно скоротилося виробництво електроенергії тамтешнім енергокомплексом, а питома вага електроенергії в промисловості області – 18,3%”.

– Якщо Чернівецька ОДА дійшла вже до такого маразму, що звинувачує в економічних проблемах регіону Дністер, то цьому можна зарадити народним методом, – коментує заяву Г.Галиця народний депутат Геннадій Москаль.

– Рекомендую Галицю разом з іншими працівниками ОДА, депутатами від “Партії регіонів”, “тушками” і т.д. стати вздовж Дністра і, вибачайте на слові, помочитися в річку. Тоді рівень води підніметься, а разом із ним, за логікою п.Галиця, підніметься й економіка області.

Однак раджу при цьому враховувати напрям вітру, щоб не вийшло так, що замість підняття економіки, чиновники від влади не підмочили одне одному репутацію. І не тільки. повернутись.

bukpravda.cv.ua за матеріалами офіційного сайту Геннадія Москаля.

1