'Ми є тим стержнем, який тримає всю систему господарювання': Олександр Пуршага привітав буковинців із Днем будівельника!

"Ми є тим стержнем, який тримає всю систему господарювання": Олександр Пуршага привітав буковинців із Днем будівельника!

09.08.2020, 15:40

Дорогі колеги, співробітники, підлеглі, підрядники і всі будівельники Буковини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!

Пишаюся тим, що працюю в одній із провідних галузей національної економіки – будівельній.

Ми з вами не лише зводимо житло для краян, а й садочки і школи для маленьких і юних буковинців, дороги і мости, ФАПи й амбулаторії, спортивні школи і стадіони, будинки культури і турбази… Ми є тим стержнем, який тримає всю систему господарювання в країні. Є будівництво – є і виробництво будматеріалів і обладнання для нас, є і машинобудування, і металургія, і металообробка, і деревообробка, і транспорт, і енергетика, і розвиток підприємництва… Ми є локомотивом економіки краю і держави, і ми впевнено справляємося з цим завданням!

Не буду у свято завантажувати вас цифрами – мільйонами збудованих квадратних метрів, освоєних коштів, кілометрів доріг і мостів… Кожен з нас упевнений у своїй роботі і має результат, який може показати краянам. За цифрами - світлі сучасні будівлі, міцні інженерні споруди, питна вода в населених пунктах завдяки реконструйованим мережам водопостачання і водовідведення… Наша робота – це те, що робить життя буковинців комфортним.

Шановні представники нашої такої важливої і такої почесної професії! Бажаю вам усім міцного здоров’я – фізичного і духовного, гарного настрою, впевненості у завтрашньому дні, успіхів і звершень! Нехай завжди буковинці живуть у достатку, а значить – у нас завжди буде робота і можливість облаштовувати наш край ще кращим, інфраструктуру – розвинутішою, а умови життя наближати до ідеалу.

Щастя всім вам, вашим родинам, і рясних Божих благословінь!

Олександр Пуршага
1