Михайлішин натякнув, що  Бешлей і Ніконов  не бажають працювати

Михайлішин натякнув, що Бешлей і Ніконов не бажають працювати

28.10.2013, 16:43

Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин прокоментував сьогодні відставку виконувача обов’язків керівника земельного департаменту Володимира Бешлея. Від прямої відповіді посадовець утримався, зазначивши лише, що конфлікту між первинними та вторинними регіоналами не існує – це вигадки політиків.

Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин не бачить жодних проблем у ситуації в міській раді.

- Ніяких проблем у нас не існує, - сказав він журналістам. - Є робочі питання, є робота. І хочу ще раз вам повторити, що міська рада це не приватна структура. Люди є, які виконують свої обов’язки, люди є, які не хочуть виконувати. Люди по деяким причинам звільняються… Це робочий процес. Не розумію, чому біля цього так багато розголосу, якщо робочий процес іде.

Головне наше завдання, як міської ради, департаментів – забезпечити життєдіяльність міста: енергопостачання, теплопостачання. З цим ми справляємося. А робочі моменти… Просто це вже розділяють політики. Я ще раз хочу наголосити: це не приватна структура.

Нагадаємо, "регіонала" Володимира Ніконова відсторонили від обов’язків керівника земельного департаменту і відразу призначили виконувачем обов’язків депутата міськради Володимира Бешлея.  Сам Ніконов після відсторонення заявив, що у Чернівецькій міськраді відбувається «зачистка» старих регіоналів, а керують цим процесом замісник мера Віталій Михайлішин та член міськвиконкому Василь Продан.

Через два тижні Володимир Бешлей звільнився з цієї посади.

Джерело: molbuk.ua та БукІнфо

1


КОМЕНТАРІ (1)

ПАХАРЬ МИХАЙЛИК!

avatar

Чернівчанин

29 жовтня 2013 17:49