Михайлішин розказав протестувальникам про аферу століття (+відео)

Михайлішин розказав протестувальникам про аферу століття (+відео)

01.11.2013, 02:44

Земельну ділянку площею 2,34 га передали МТК «Калинівський ринок» для здійснення господарської діяльності

Земельну ділянку площею 2,34 га рішенням 41 сесії міськради VI скликання передали у постійне користування МТК «Калинівський ринок». За відповідне рішення проголосувало 39 депутатів.

Під час обговорення проекту рішення депутати фракції «Фронт змін» Олексій Каспрук та Михайло Прозоровський зауважили, що проект рішення на сесії винесли із порушеннями процедури.

– Депутатам на комісії не дали ознайомитися із проектом відведення, – каже О. Каспрук. – Усе робилося, як то кажуть «через коліно». Попри те, що керівник підприємства продемонстрував депутатам свідоцтво на право власності земельною ділянкою і там знаходиться майно підприємства, рішення ухвалили. Насправді це роблять не заради інтересів громади, це схема по заволодінню ринку олігархічними групами.

Секретар міськради Віталій Михайлішин запевнив, що рішення сесії щодо передачі земельної ділянки МТК «Калинівський ринок» законне.

- Ми виконуємо рішення вищого господарського суду, згідно із яким було передано 7,4 га територіальній громаді міста, - зазначив В. Михайлішин. – Є проект відведення згідно із яким земельну ділянку 2,34 га передаємо МТК «Калинівський ринок» для здійснення господарської діяльності.

Джерело: vidido.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

avatar

Алексей Белкин

01 листопада 2013 00:43