Михайлішин та Продан 'зачищають' старих регіоналів з міської ради - готують 'Рідне місто' до виборів, - Ніконов

Михайлішин та Продан "зачищають" старих регіоналів з міської ради - готують "Рідне місто" до виборів, - Ніконов

11.10.2013, 00:51

У Чернівецькій міській раді відбувається "зачистка" старих регіоналів, а керують цим процесом секретар міськради Віталій Михайлішин та член міськвиконкому Василь Продан.

Про це заявив у розмові з кореспондентом molbuk.ua депутат від ПР Володимир Ніконов, якого днями відсторонили від виконання обов’язків керівника земельного департаменту.

"Однозначно, це тиск на мене, як на члена Партії регіонів, - розповідає Ніконов про кадровий скандал. - Бо відстежується вже послідовність – прибирати старих регіоналів, які стояли біля витоків створення фракції ПР. Стали непотрібними – тоді й прибирають. Це все робиться руками Віталія Михайлішина і члена міськвиконкому Василя Продана. Вони намагаються лобіювати інтереси "Рідного міста" (громадської структури, - molbuk.ua). Вони нині готуються до нових виборів – під різними гаслами нібито про омолодження команди. Ті, хто нормально працював, їм не потрібні. Подивіться: чому Кушнірик пішов? Бо був конфлікт – він викрив певні схеми. Як тільки викрили певні схеми з Олексієм Редьком – все повторилося.

Володимир Ніконов прогнозує, що наступними на "виліт" будуть регіонали Ігор Незборецький та заступник міського голови Олександр Паскар.

- Те, що раніше вони вигнали Урсуляна з фракції ПР – те ж саме. Тобто, існує певна система конкретного відсторонення всіх регіоналів, які стоять на нормальних позиціях. Хто на черзі? Там залишився Ігор Незборецький та Олександр Паскар. Я не знаю, за що. Але, гадаю, і до них скоро дійде черга. "Була би людина – стаття знайдеться", як-то кажуть.

Нагадаємо, у понеділок члена фракції Партії регіонів Володимира Ніконова відсторонили від виконання обов’язків керівника земельного департаменту.

molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (3)

Кого тоді захищав Ніконов, коли погоджував будівництво багатоповерхівки в історичній частині міста на Суворова? А зараз в агонії, що відірвали від корита... нічого, братки бурбаки віддячуть за погодження....

avatar

Максимка

11 жовтня 2013 09:41

"Однозначно, це тиск на мене, як на члена Партії регіонів", - розповідає Ніконов про кадровий скандал. 

який це скандал і тиск, це просто не дають ніконову розбазарювати майно та землю громади міста. насправді ніконов не знає що таке тиск... ось коли опиниться за гратами-тоді відчує що таке тиск.

avatar

Рудольф

11 жовтня 2013 09:46

Трішки не так все було. Ніконов не про все розповів http://times.cv.ua/2013/10/09/abo-z-nikonova-znimut-shkiru-abo-toj-pidvede-nikonova-pid-monastyr/
avatar

Читач

11 жовтня 2013 14:16