Михайло Яринич кинув виклик Оксані Продан: 'Зізнайтеся, що за період своєї каденції Ви нічого не зробили для Чернівців'

Михайло Яринич кинув виклик Оксані Продан: "Зізнайтеся, що за період своєї каденції Ви нічого не зробили для Чернівців"

25.06.2019, 22:54

Депутат Чернівецької міської ради Михайло Яринич, який зараз балотується до Верховної Ради України від 201 виборчого округу (м.Чернівці), звернувся до народного депутата України Оксани Продан, яка сьогодні повідомила, що також змагатиметься за мандат у Чернівцях на дострокових парламентських виборах. 

- Шановна, Продан Оксано Петрівно! Я намагаюсь оминати такі дискусії, проте Ваша поява на вулиці Хотинській не залишила мені вибору, - заявив Михайло Яринич. 

- Я дуже радий, що Ви вже у Чернівцях та з'явилися на проблемному об'єкті. Проте хочу нагадати, що Ви вже 7 років - народний депутат України, але чомусь тільки зараз звернули увагу на те, що дорога на вулиці Хотинській вимагає капітального ремонту. 

- Тому зараз я закликаю Вас перед усіма чернівчанами зізнатися. Зізнатися у тому, що Ви за період своєї каденції нічого не зробили для розвитку нашого міста. Зізнатися у тому, що Ви не голосували за ключові проекти законів. Зізнатися, що більшість Вашої роботи була направлена на власну вигоду. 

- І, вже після цього, нехай чернівчани вирішують, чи підтримувати Вас. Та якщо Ви все ж прагнете справедливої перемоги, то на тлі дешевого піару, маючи мандат народного депутата України, зробіть все, щоб у нас з'явилася нова відремонтована вулиця Хотинська до 21 липня.

Звернення Михайла Яринича розміщене на його персональній сторінці у ФБ. 

 

1