На Буковині п'яний на «Ауді 100»  наїхав на чотирьох людей: у ДТП загинули дві студентки, ще двоє потерпілих - у реанімації

На Буковині п'яний на «Ауді 100» наїхав на чотирьох людей: у ДТП загинули дві студентки, ще двоє потерпілих - у реанімації

10.10.2013, 15:46

Під час ДТП, яке сталося минулої ночі у Клішківцях Хотинського району, загинули дві студентки. Прокуратурою Чернівецької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно 20-річного буковинця М. який, перебуваючи за попередніми даними у стані алкогольного сп’яніння, автомобілем марки «Ауді 100» опівночі у Клішківцях здійснив наїзд на чотирьох молодих людей.

Як повідомили BukNews у прокуратурі Чернівецької області, здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно 20-річного буковинця М. який, перебуваючи за попередніми даними у стані алкогольного сп’яніння, автомобілем марки «Ауді 100» опівночі у Клішківцях здійснив наїзд на чотирьох молодих людей. Дві студентки Новоселицького медичного коледжу (1996-го та 1997 р.р. народження) від отриманих тілесних ушкоджень загинули, а двоє молодих хлопців (1991-го та 1996 р.р. народження) за допомогою карети швидкої медичної допомоги доставлені до Хотинської ЦРЛ і перебувають у реанімації.

Зазначений факт 10.10.2013р. внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху).

Стан досудового розслідування перебуває на особливому контролі прокурора області.

Фото прес-служби УДАІ області.

1