На Буковині селяни воюють зі священиком-прихильником Івана Грозного

На Буковині селяни воюють зі священиком-прихильником Івана Грозного

20.09.2011, 03:00

У селі Прилипче кажуть, що церковник спонукає людей продавати майно в обмін на вигнання бісів і здоров'я.


На Буковині у селі Прилипче люди піднялися проти церковника, який утворив чи то монастир чи то секту.

Вони звинувачують свого колишнього священика в тому, що він спонукає продавати людей майно в обмін на зцілення від хвороб і вигнання бісів.

Ікона, що мироточить, нев'януча лілія біля Образа Божої Матері - подивитися на ці дива в Прилипчанський храм віряни їхали з усіх усюд.

Тут правив служби отець Олег. Він же згодом розпочав сеанси зцілення та вигнання бісів, і закликав парафію поклонятися російським царям, як-то Іван Грозний.

Вище духівництво відреагувало на скарги місцевого люду, і позбавило священика сану. Однак Опальний батюшка не змирився - залишив родину із трьома дІтьми і перебрався в будинок на території церкви, де заснував чи то монастир, чи то релігійну організацію.

"Ми тепер істино-православна церква під покровом святішого Рафаїла, маєм братію. Ми подали документи на реєстрацію общин, але державна адміністрація нам відмовила", - каже колишній священик, а нині керівник організації „Святая Русь"Олег Попов.

Одна з місцевих жительок запевняє, що через Попова два роки тому втратила доньку - сиротами залишилося троє дітей. Та травмувала руку. Лікарі наполягали на операції, а священик благословення не давав. Запевняв - сам зцілить. Ще кілька жінок просто пішли з дому – шукати спасіння у "духівника" Попова. Їх місяцями безуспішно шукають рідні.

Сам Попов каже, що не має до цього ніякого відношення.

"Вся ця хула яка тут виливається на нас не дає нам розкріпоститися, посилають на нас різні перевірки, і міліцію і прокуратуру і СБУ. Сьогодні ми гонімі", - жаліється він.

У міліції кажуть - довести, що люди відмовляються од майна і мирського життя недобровільно - майже неможливо.

ТСН