На Буковині суд оштрафував чоловіка за придбаний на AliExpress «випадковий подарунок»

На Буковині суд оштрафував чоловіка за придбаний на AliExpress «випадковий подарунок»

24.10.2021, 21:19

GPS-трекер суд постановив конфіскувати

На Буковині суд оштрафував чоловіка за GPS-трекер, придбаний ним на популярній китайській платформі AliExpress. Про це йдеться в постанові Глибочицького районного суду Чернівецької області. Сума штрафу складає 850 гривень, – повідомляє Zaxid.net.

Примітно, що чоловік не встиг скористатися товаром – у вересня його вилучили співробітники СБУ через те, що трекер мав функцію віддаленого аудіозапису. Він кріпиться до авто й можу віддалено записувати звуки упродовж шести діб.

Покупець каже, що придбав чого під час «чорної п’ятниці» як додаток до телефонних чохлів.

«У 2020 році чоловік придбав на AliExpres комплект чохлів для власного мобільного. Під час оформлення замовлення представник компанії запропонував йому скористатися акційною пропозицією та придбати за 1 долар «випадковий подарунок» реальна вартість якого може коливатись від 1 до 100 доларів. У результаті він отримав невідомий йому пристрій попередньо схожий на флеш-накопичувач», – пишуть судді в постанові.

У вересні на чоловіка завели справу за незаконне зберігання спецзасобів негласного отримання інформації. Як про пристрій дізналася СБУ – чоловік не знає.

У підсумку суд визнав його винним і покарав мінімальним штрафом у 850 гривень. Трекер конфіскували на користь держави.

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/society/sud-oshtrafuvav-ukrajintsja-za-pridbanij-na-aliexpress-tovar-793352.html

1