На Буковині у п'ять разів зросла кількість дітей хворих на коронавірус

На Буковині у п'ять разів зросла кількість дітей хворих на коронавірус

22.02.2021, 19:16
У вівторок, 23 лютого, заклади освіти Буковини переходять на дистанційну форму навчання. Також не працюватимуть позашкільні гуртки та ігрові зони в торгових центрах. Окрім цього заклади громадського харчування будуть відчинені лише до 20:00.
 
Таке рішення прийняли сьогодні під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС. Про це у своєму відеозверненні повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.
.
«Минулого тижня комісія з ТЕБ та НС рекомендувала органам місцевого самоврядування області перевести всі заклади освіти на дистанційну форму навчання. Тоді таке рішення підтримали не всі громади. Наразі ж на Буковині у 5 разів зросла кількість хворих дітей на коронавірус. Ми змушені повернутися до деяких обмежень на два тижні, аби спинити ланцюг поширення COVID-19», - сказав Сергій Осачук.
 
Також голова ОДА зазначив, що у стаціонарах області перебуває максимальне число пацієнтів - 1113. Ліжковий фонд заповнений майже на 63%.
 
«Чернівецька ОДА докладає максимум зусиль у боротьбі з коронавірусом. Минулого тижня ми збільшили ліжковий фонд на 120 ліжок. Цього тижня заплановано розгорнути ще 500, з них 120 вже додали сьогодні. Ми дбаємо про те, аби кожен пацієнт мав доступ до кисневої дотації. Паралельно з цим формуємо додаткові резерви медиків, які лікуватимуть хворих на коронавірус», - сказав голова ОДА.
 
Водночас, як розповів  у коментарі ІА АСС заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк, у середу, 24 лютого, на засіданні міської комісії ТЕБ та НС буде прийнято рішення, як навчальні заклади міста працюватимуть надалі.

Нагадаємо, що 18 лютого Чернівецька міська рада прийняла рішення перевести школи міста на дистанційну форму навчання, але не визначила на який термін. 

Рішення прийматимуть у середу, 24 лютого, на міській комісії ТЕБ та НС, а до того часу навчальні заклади працюватимуть дистанційно. 

Нагадаємо, що в Івано-Франківську, який потрапив у «червону» зону карантину, працюють дитсадки, а учні початкових класів навчаються очно.  

1