На Буковині у розпалі вступні 'жнива'

На Буковині у розпалі вступні "жнива"

27.07.2013, 16:55

Викладачі, наділені службовими повноваженнями, намагалися заробити під час вступної компанії на абітурієнтах, але були затримані правоохоронцями «на гарячому»

Днями працівники управління боротьби з економічною злочинністю УМВС області затримали завідуючу кафедри одного з чернівецьких вишів одразу після того, як жінка отримала 1000 доларів США за гарантований вступ одного з абітурієнтів до цього навчального закладу.

Значно меншу суму заплатила мешканка обласного центру за вступ її сина до одного з чернівецьких технікумів. Викладач, яка була секретарем приймальної комісії запросила за свої послуги 300 євро. Цю горе-хабарницю також взяли під час отримання коштів.

За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі ведеться слідство. Працівники УДСБЕЗ УМВС області проводять заходи по виявленню додаткових фактів злочинної діяльності затриманих. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

1


КОМЕНТАРІ (1)

ЧНУ по разговорам среди студентов учащихся в разных областях, самый коррумпированый ВУЗ. Там требуют взятки в открытую. Расценки знают все, какой преподаватель сколько берет.

avatar

Студент

28 липня 2013 00:40