На Буковині викрили банду, яка майже рік збувала наркотики на території області

На Буковині викрили банду, яка майже рік збувала наркотики на території області

02.04.2021, 14:25

На Буковині за збут наркотиків судитимуть організовану злочинну групу  (ФОТО)

Чернівецька обласна прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальні акти відносно організатора та трьох членів ОЗГ, які займались незаконним збутом наркотичних засобів та психотропних речовин (ч.2 ст. 307 КК України).

За даними слідства, 42-річний чернівчанин створив та очолив стійку організовану групу, до складу якої залучив ще трьох жителів Чернівців віком  40-ка до 49-ти років, які мали навики в незаконній реалізації наркотичних речовин, та раніше притягувались до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. 

З квітня 2020 року по січень 2021 року вказані особи налагодили незаконну схему обігу наркотичних речовин та їх аналогів на території Чернівецької області, а саме збували таблетки «Subutex» в яких міститься наркотичний засіб – бупренорфін та амфетамін.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області.

Нагадаємо, 17 тис грн штрафу сплатить буковинець за перевезення наркотиків

Чернівецька окружна прокуратура підтримала обвинувачення відносно жителя Мамаївців за фактом незаконного перевезення наркотичних речовин.

Вироком Кіцманського районного суду йому призначено покарання у виді штрафу розміром 17 тис. грн.

За результатами судового розгляду встановлено, що в лютому 2020 року в селі Мамаївці патрульні за порушення ПДР зупинили транспортний засіб. Під час огляду автомобіля в його салоні виявлено скляну банку з коноплею. 

1