У Чернівецькій області затримали групу осіб, які розікрали 4,5 млн. грн, виділених на ремонт доріг і мостів

У Чернівецькій області затримали групу осіб, які розікрали 4,5 млн. грн, виділених на ремонт доріг і мостів

15.03.2019, 15:32

На Буковині група осіб постане перед судом за розтрату коштів, виділених на ремонт доріг.

Про це повідомляє Управління захисту економіки в Чернівецькій області.

Серед підозрюваних осіб керівник комерційної структури, керівник одного з відділів облавтодору та керівник будівельно-монтажної організації. Їм інкримінують вчинення злочинів, передбачених кількома статтями Кримінального кодексу України.

Правоохоронці викрили організовану групу осіб державних та комерційних структур у протиправний діяльності, внаслідок якої завдано збитків на суму понад 4,5 мільйони гривень. У ході досудового розслідування було зібрано докази їх причетності до скоєння низку злочинів.

“Так, досудовим розслідуванням встановлено, що керівник комерційної структури організував злочинну схему по заволодінню бюджетними коштами, що виділялися у рамках державної програми на будівництво та ремонт доріг та мостів в гірському районі області. Для реалізації злочинних намірів долучив керівника одного з відділів Служби автомобільних доріг області. Останній забезпечив товариству перемогу у тендері на проведення будівельної ремонтних доріг певного відрізку автодороги. В подальшому до злочину було залучено керівника будівельно-монтажного об’єднання, який також є фактичним власником приватного підприємства”, – йдеться у повідомленні.

Як встановили правоохоронці, матеріали були придбані за завищеними цінами, а роботи фактично виконувалися силами державно-кооперативного будівельно-монтажного об’єднання. Хоча, відповідно до офіційних документів, роботи виконувалися підрядчиком. Крім того, з метою прикриття злочинної діяльності щодо привласнення бюджетних коштів укладалися фіктивні договори, а отримання в наслідок такої діяльності бюджетні кошти, легалізували через підприємства з ознаками фіктивності.

“Таким чином, шляхом внесення недостовірних даних щодо вартості матеріалів, робіт та обсягу виконаних робіт учасники злочинної схеми заволоділи бюджетними коштами. Сума збитків становить понад 4,5 мільйони гривень.

На початку березня трьом фігурантам було про підозру за кількома стаття Кримінального кодексу України: ч. 5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.1 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом),ч.4 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч.2 ст.366 (службове підроблення)”, – пише прес-служба Управління захисту економіки в Чернівецькій області.

Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду.

1


КОМЕНТАРІ (3)

Це гроші з митного експерименту.Вони кралися за прямою вказівкою Фіщука.Ось кого треба негайно затримати!

avatar

Сват

15 березня 2019 15:46

Без Народного Фронту в цих оборудках не обійшдось.

avatar

Свекр

15 березня 2019 17:20

знайшли цапів-відбувайлів!) але і ті можуть відкупитися сьогодні затримали завтра відпустили! а прикиньте скільки тоді вкрали каспруки і продани!?)

avatar

123

16 березня 2019 03:39