На кордоні зранку затримали трьох чоловіків, що намагалися переправити 32 ящики сигарет до Румунії

На кордоні зранку затримали трьох чоловіків, що намагалися переправити 32 ящики сигарет до Румунії

22.08.2015, 19:08

На Буковині, спільною мобільною групою ВВБ Чернівецького прикордонного загону, співробітниками СБУ в Чернівецькій області та прикордонниками відділу «Селятин» затримано ряд осіб причетних до протиправної діяльності на кордоні з Румунією.

Трьох чоловіків, що намагалися переправити 32 ящики сигарет до сусідньої Румунії сьогодні вранці, затримано правоохоронцями Чернівецької області.

В рамках спеціальних заходів пов’язаних з протидією контрабанді сигарет, «горе-підприємців» було затримано, як то кажуть на гарячому, за дев’ять сотень метрів від лінії кордону. Ще одного ймовірного власника сигарет було затримано згодом  групою реагування, під час огляду прилеглої до кордону території. Зі слів затриманих вони громадяни України, щоправда жодних документів у них не було.

На даний момент здійснюється перерахунок тютюнових виробів. Попередня їх кількість становить 16000 пачок, після завершення перерахунку сигарети будуть передані співробітникам фіскальної служби. Відносно чоловіків то їхню долю вирішуватиме суд.

 підготував:

Помічник начальника загону – начальник прес-служби майор         Сергій Бровко 

1