На Новоселиччині депутати здали в оренду дитячий табір – ЗМІ

На Новоселиччині депутати здали в оренду дитячий табір – ЗМІ

25.06.2019, 19:39

Сьогодні на сесії Новоселицької районної ради депутати дозволили оренду окремого майна дитячого табору “Калинка” (6 будиночків, частини їдальні, лазні, адмінбудинку) ТОВ “Солар Стальконструкція”.

Про це повідомляє місцеве видання Район-Інфо.

Зазначається, що ТОВ “Солар Стальконструкція” – фірма, яка будує сонячні батареї у селі Тарасівці. В “Калинці” будуть жити робітники, які працюють на будівництві. З переваг, які були озвучені на сесії – “Солар Стальконструкція” платитиме за оренду вдвічі більше від експертної оцінки, гроші підуть на утримання і благоустрій власне табору, крім того за власний кошт проведуть деякі роботи, орендувати будуть лише до грудня, без права приватизації.

“Рішення викликало обурення окремих депутатів. Бо перед тим табір не віддали в оренду благодійному фонду “Руки милості”. Благодійний фонд, правда, хотів більшого – взяти “Калинку” в оренду на 25 років з правом подальшої приватизації. Тобто відхопити величезну земельну ділянку з будівлями та інфрастуктурою в середині лісового масиву біля озера. Боронь Боже сумніватися в чистоті помислів благодійників. Єдине що насторожує, фонд зареєстрований за адресою: м. Чернівці, пров. Заліщицький, 6, там само де знаходиться Церква “Еммануїл” Християн Віри Євангельської П’ятидесятників м. Чернівці. Засновник фонду Валерій Нікіфорець є одночасно засновником жилово-будівельного кооперативу “Скай Сіті”. Голова фонду Костянтин Кучурян не одноразово згадується в ЗМІ поруч із головою Чернівецької облради Іваном Мунтяном, наприклад: “голова облради (Іван Мунтян: ред.) відзначив … голову благодійного фонду «Руки Милосердя» Костянтина Кучуряна Почесними грамотами Чернівецької обласної ради”, – пише видання.

“Ну і зовсім ні для кого не секретом, що Іван Мунтян є відданим прихильником віри Євангельської, навіть заснував Буковинські молитовні сніданки. Ну а любов голови облради до земельних ділянок в різних районах Чернівців і області – притча во язицех. А тим більше, депутат райради якого обурило рішення райради від… правильно, БЮТу.

Втім, надію не втрачено. Якщо громади району не підтримають ідею райради взяти на своє фінансування “Калинку”, її доведеться продати або віддати в довгострокову оренду – пригрозив голова райради Дмитро Вакарюк”, – йдеться у повідомленні.

1