На сесії облради опозиція примусила владу дотримуватись закону і регламенту

На сесії облради опозиція примусила владу дотримуватись закону і регламенту

31.05.2012, 19:35

Сьогоднішня сесія облради розпочалася скандалом. Провладні сили, а зокрема й голова ради Михайло Гайнічеру та голова ОДА Михайло Папієв намагалися зупинити формування депутатами порядку денного сесії. Це було грубим порушенням не лише регламенту облради, а й Закону про місцеве самоврядування.

Об’єднана опозиція «Батьківщина» вимагала перерви для обговорення цієї ситуації. Але й після перерви проблема не вирішилася. Тоді опозиційні депутати піднялися зі своїх місць і оточили трибуну. І друга перерва не дала результату. А трибуна залишилася в облозі.

Зрештою влада здалася. І депутат від ПР – голова ОДА Папієв зробив пропозицію продовжити формування порядку денного, прокоментувавши це так, що ПР начебто «дасть голоси опозиції» на це питання. Його опоненти чітко зазначають, що вони не потребують «голосів ПР», а вимагають дотримання закону і регламенту.

Ситуацію прямо з сесійної зали коментує кореспондентові BnbNews Голова обласної організації партії ВО «Батьківщина» Іван Мунтян: «Ми примусили владу дотримуватися Закону. Михайло Папієв намагається подати цю ситуацію як поступку влади. Він нібито закликає депутатів приступити до роботи, бо є дуже багато питань, які виносяться на сесію. Депутати від Батьківщини мають відповідь на ці «заклики». Ми готові працювати, ми готові розглядати ці питання і упродовж двох днів, якщо це потрібно. Ми готові збиратися на сесії щомісяця, а не раз на квартал, як нас скликають. Але ми відповідальні перед громадою, яка нас обрала. Тому наша робота має бути чітко в рамках закону і регламенту. А рішення мають бути зваженими, враховувати інтереси буковинців, а не бути спонтанними і під диктовку влади. Сьогодні ми змусили владу з нами рахуватися».

Джерело статті: bnbnews.com.ua

1