Начальник буковинської міліції пообіцяв принципово та жорстко реагувати на свавілля підлеглих

Начальник буковинської міліції пообіцяв принципово та жорстко реагувати на свавілля підлеглих

18.07.2013, 17:12

17 липня начальник УМВС України в Чернівецькій області Олександр Демидов провів розширене засідання колегії за підсумками роботи міліцейського відомстві краю за 6 місяців поточного року.

Для участі у колегії були запрошені заступники начальника Управління, керівники підрозділів, галузевих служб, начальники райвідділів та їх заступники.

Очільник Буковинської міліції розпочав роботу наради із доведення до особового складу вимог поставлених Міністром внутрішніх справ України Віталієм Захарченком на засіданні розширеної колегії МВС України, яка напередодні відбулась у місті Києві.

Зокрема, основними завданнями міліції, визначено: принципове реагування на порушення вимог службової дисципліни і законності, проведення зустрічей із людьми та сприяння представникам мас-медіа у висвітленні роботи міліції.

Також начальник обласної міліції повідомив про те, що міліцейське відомство краю за критеріями оцінки основних показників роботи посіло друге місце серед інших областей.

У ході засідання колегії керівники органів та підрозділів УМВС доповіли про роботу щодо посилення протидії злочинності, забезпечення правопорядку і громадської безпеки в області, а також результати проведення комплексу заходів, спрямованих на виявлення та документування фактів хабарництва та корупції.

Окрему увагу приділили питанню дисципліни та законності в органах та підрозділах внутрішніх справ області.

Олександр Демидов запевнив, що принципово та жорстко реагуватиме на всі випадки порушення законодавства і вимог службової дисципліни.

Завершуючи засідання головний міліціонер краю озвучив конкретні завдання, спрямовані на підвищення протидії організованій злочинності, припинення порушень у бюджетній сфері, боротьбу з незаконним обігом наркотиків, розкриття кіберзлочинів та кримінальних правопорушень проти моральності, а також профілактику дорожньо-транспортних пригод на автошляхах. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

Нагадаємо, раніше на Сокирянщині звільнили п’ятьох міліціонерів, на яких поскаржилися, що вони побили хлопця під час допиту.

Колишні міліціонери із Сокирянщини, яких звинувачують у побитті 19-річного Івана Ткачука, кажуть, що на них звели наклеп. Вони готові судитися з матір’ю хлопця Надією Ткачук, аби відстояти свою правоту.

Про це кореспонденту molbuk.ua у коментарі розповів один з екс-правоохоронців, якого підозрюють у побитті, Іван ІСАК.

- Нічого там не відбулося, - каже він. - Це все - наклеп. Я не бив хлопця. Взагалі ніхто не торкався його. Ми просто викликали його поспілкуватися. У нас був подвірний обхід жителів села. Нам повідомили, що його неодноразово помічали у дрібних крадіжках. Викликали його у райвідділ, поспілкувалися. Ніхто його не чіпав. Без фізичного і психологічного тиску все минуло. Ми поговорили. Після цього його мати прийшла запитати, чи ще довго він перебуватиме у нас. Ми відповіли, що ні: "Почекайте кілька хвилин". Хлопець написав нам розписку. Мати ж була свідком цього всього!

Я зайшов до начальника слідства, спитав: "Що будемо робити - відпускати хлопця?". Він відповів: "Відпускай". Вони з мамою вийшли з райвідділу. Все було нормально. Десь через годину вже мама прибігла в райвідділ: "Ади, побили сина!".

П’ятеро колишніх правоохоронців планують відстоювати свою правоту в суді.

- Звісно, подаватимемо в суд, - каже Іван Ісак. - Гадаю, ми зможемо відсудити свою правоту. Бо таке роздули з цього… З нас зробили наче вбивць. На всю Україну з нас зробили катів якихось.

Водночас, 19-річний Іван Ткачук наразі проходить лікування у Сокирянській районній лікарні. Про це він розповів molbuk.ua.

- У середу потрапив до лікарні. Нирки дуже болять. Призначили лікування - тепер буду лежати тут, - повідомив Іван Ткачук по телефону.

Натомість, колишні правоохоронці стверджують, що проблеми з нирками у хлопця були ще навесні.

- Він з нирками лежав у лікарні ще у квітні. Він тоді місяць лікувався, - розповів екс-міліціонер Іван Ісак.

Джерело:  СЗГ УМВС України в Чернівецькій області та molbuk.ua.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Мєнти заплатили бабло за працевлаштування, а тепер будуть судитися щоб це бабло їм повернули

avatar

Бабло

18 липня 2013 23:08