Начальників чернівецьких міліції Зінченка і ДАІ Доголіча звільнять і зроблять в.о.?

Начальників чернівецьких міліції Зінченка і ДАІ Доголіча звільнять і зроблять в.о.?

18.03.2014, 13:36

Про це на своїй сторінці у ФБ щойно написав Голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв.

Очільник МВС України Арсен Аваков підтвердив, що з сьогоднішнього дня всі призначені раніше керівники міліції та ДАІ будуть звільнені з посад та стануть виконуючими обов’язки.

За його словами, МВС запускає публічну процедуру кадрових призначень по регіонах.

“Сьогодні я видам наказ про початок процедури. Всі призначені раніше по всіх областях керівники міліції та ДАІ звільняються з посади і переходять в статус в.о. Люстраційний комітет спільно з кадровою комісією МВС організовує аналіз роботи керівних кадрів на місцях – виробляє пропозиції для вирішення міністром. На наявні і ті вакансії, що утворилися, Люстраційний комітет і кадрова комісія МВС проводять публічний відбір кандидатів за участі громадськості”, – повідомив А.Аваков.

“Механізми публічного обговорення, консультацій з громадськістю, критерії оцінки, фільтри для лобізму, чорного і білого піару – все це обговорюємо і стверджуємо прозоро в короткий термін”, – додав очільник МВС.

“Незвично, незвично – випробування для офіцерів і службовців. Але це частина шляху, як повернути довіру до МВС, у тому числі через виразні кадрові призначення. Цей шлях треба пройти”, – додав очільник МВС.

 

1


КОМЕНТАРІ (1)

НАЖИВО! Пряме включення з 300-го полку http://promin.cv.ua/

avatar

ProminTV

18 березня 2014 12:19