Над Стратегією сталого розвитку Глибоцької територіальної громади потрудилися експерти із Польщі

Над Стратегією сталого розвитку Глибоцької територіальної громади потрудилися експерти із Польщі

28.10.2021, 13:12

У рамках програми «Добре» цьогоріч велась велика і змістовна робота щодо Стратегії сталого розвитку Глибоцької територіальної громади за участю експертів із Польщі Войцеха Одзімека, його партнерів Олега Процюка і Назара Глинського.

І ось минулої суботи на 14 сесії 8 скликання селищної ради було одностайно затверджено депутатами цей важливий документ.

За словами експертів, Глибоцька ТГ стала однією з перших в Україні, де розроблено і буде впроваджено подібну стратегію. І, як підкреслив зокрема, опісля сесії на брифінгу Войцех Одзімек, цьому сприяли ряд факторів, передусім, вигідне географічне розташування громади поблизу кордону,  особливості національного складу та сумісна зацікавлена співпраця із компетентними депутатами на чолі з головою ТГ Григорієм Ванзуряком.  Експерт із Польщі також додав, що поряд із місцевими джерелами фінансування Стратегії згодом додадуться і зарубіжні надходження, скажімо, із країн Євросоюзу.

 На сесії прийнято, водночас, звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування.

У роботі зібрання взяли участь та виступили депутати обласної ради Володимир Мороз, Ярослав Бартош, а також Людмила Кушнір – перший заступник голови Чернівецької районної ради.


Василь ГЕЙНІШ. 

1