З Мазурашу, але без Осачука: нарешті стало відомо, кого партія «Слуга народу» висунула кандидатами по мажоритарних округах на Буковині

З Мазурашу, але без Осачука: нарешті стало відомо, кого партія «Слуга народу» висунула кандидатами по мажоритарних округах на Буковині

21.06.2019, 15:08

По 201-му мажоритарному округу з центром у Чернівцях висунули Олену Лис. Вона – вчителька початкових класів у Чернівецькій гімназії №2.

По 202-му округу з центром в Сторожинці документи подав Максим Заремський. Зараз він обіймає посаду начальника відділу Управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА.

По 203-му округу з центром у Новоселиці балотується Георгій Мазурашу. З 2014 до 2018 року він був членом виконкому Чернівецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

По 204-му округу з центром у Хотині партія висунула адвоката Валерія Божика.

Прізвища кандидатів оприлюднили на офіційному сайті партії «Слуга народу», - про це повідомляє ТРК "Буковина".

Нагадаємо, працівник телеканалу  "Чернівецький промінь" Святослав Вишинський писав, що "за інформацією джерел видання «Буковинський центр», затримка оприлюднення імен кандидатів-мажоритарників «Слуги народу» в Чернівецькій обл. зумовлена низкою внутрішніх конфліктів у партійному середовищі. Витоки про висування афілійованих з підприємцем Іллею Павлюком «пролетарських» фігур – водія маршрутки Михайла Мангера та вчительки молодших класів Олени Лис – скандалізували публіку, у зв’язку з чим остаточне затвердження суперечливих кандидатів поставили на паузу. Особливої інтриги ситуація набирає на 201 окрузі в Чернівцях, де відразу кілька політичних груп за підтримки дипломатичних каналів лобіюють балотування від «Слуги народу» почесного консула Австрії Сергія Осачука.

1