'Насіровщина не пройшла': Михайла Сеничака поновили на посаді керівника ДФС в Чернівецькій області

"Насіровщина не пройшла": Михайла Сеничака поновили на посаді керівника ДФС в Чернівецькій області

27.11.2019, 09:21

На виконання постанови Чернівецького окружного адміністративного суду В.О.голови ДФС України поновив Михайла Сеничака на посаді. Незаконний наказ, яким його звільнили, скасовано. 

Дякую, друзі, за витримку, розуміння, допомогу! Майже три роки ми стверджували, що насіровщина не пройде. Ще одна маленька перемога у боротьбі за справедливість. Ніколи не здавайся! - прокоментував документ Михайло Сеничак. 

У коментарі UA: Буковина Михайло Сеничак сказав, що отримав наказ вчора. За його словами, очікує на отримання ще одного наказу від ДФС в Чернівецькій області про виконання рішення та поновлення на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області написав заяву на звільнення з посади через поновлення Насірова

Сеничак напряму звернувся до Порошенка захистити його право на працю

 Михайло Сеничак – голова ДФС у Чернівецькій області

Сеничак проти Насірова

Нагадаємо, керівник ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак у суді відстоював своє право працювати на благо України. Це право 13 травня 2016 року від нього хотів забрати голова ДФС України Насіров. Він звільнив Сеничака з посади тільки за те, що той у рази збільшив офіційний дохід до державної казни. І у той же час зменшив кількість перевірок та накладань штрафів на підприємців. Постійно ліквідовував можливості податківцями пресувати бізнес і брати хабарі.

Показуючи приклад самовідданої праці на благо України, Михайло Сеничак навіть відмовився від службового авта та пального. Він використовував власне авто і за власні кошти заправляв його. Це не подобалося фіскалам, котрі на службі наживалися. А добрий приклад став заразним.

Тим паче, що підприємці області підтримували Михайла Сеничака. У той час ДФС стала кращим другом бізнесу, а не його руйнівником.

Таке довго не могло тривати. І Насіров звільнив Михайла Ярославовича з посади.

А Сеничак подав до суду Насірова. Бо вважає, що саме Насіров повинен був бути звільнений: не міг чиновник за коротке життя заробити мільярд чесною працею.  

24 березня 2017 року суд поновив Сеничака на посаді, проте київський посадовець відмовився виконувати рішення суду. 

1