У Чернівцях, Вижниці, Сторожинці, Кіцмані та Берегометі Рибак привітав медиків з професійним святом, заклав капсулу у Мілієве і вручив Почесну грамоту Верховної Ради директорці будинку культури і директорці Департаменту охорони здоров`я ЧОДА

У Чернівцях, Вижниці, Сторожинці, Кіцмані та Берегометі Рибак привітав медиків з професійним святом, заклав капсулу у Мілієве і вручив Почесну грамоту Верховної Ради директорці будинку культури і директорці Департаменту охорони здоров`я ЧОДА

15.06.2019, 08:19

Вже 25 років в Україні відзначається День медика. Традиційно напередодні Дня медика народний депутат України Іван Рибак привітав всіх працівників медичної галузі Буковини з професійним святом.

Подякував за високий професіоналізм, відданість своїй справі та здатність завжди невідкладно приходити людям на допомогу. Побажав всім присутнім у залі палацу «Академічний» нових звершень, здобутків та перемог у нелегкій та благородній справі.

Принагідно за дорученням голови Верховної Ради України вручив грамоту Верховної Ради директору Департаменту охорони здоров`я Чернівецької обласної державної адміністрації Андрієць Оксані Анатоліївні.

З нагоди професійного свята народний депутат України Іван Рибак  привітав колектив Вижницької центральної районної лікарні. Подякував медикам за щоденну віддану працю на благо буковинців. Побажав всім присутнім успіхів в роботі, сімейного затишку, миру та злагоди в кожному домі.

Напередодні Дня медика народний депутат України Іван Рибак також привітав працівників Берегометського центру первинної медико-санітарної допомоги, а також Центру Червоного Хреста з професійним святом

Бути медиком - це найскладніша і найвідповідальніша, але водночас найблагородніша справа у світі. Вона вимагає бути сильними, сміливими, відповідальними, вміти швидко приймати важливі рішення задля збереження життя людей. 

Тож парламентар побажав сьогодні всім присутнім на святковому концерті медикам, насамперед, міцного здоров`я, сили, витримки, мудрості та успіхів в роботі.

- Щирої підтримки від рідних, поваги та вдячності від ваших пацієнтів, - побажав Іван Рибак. 

Напередодні професійного свята у селі Мілієве, що входить до складу Вижницької ОТГ, заклали пам’ятну капсулу у фундамент будівництва нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

- Мрія багатьох жителів громади про комфортну амбулаторію, що відповідає сучасним вимогам, буде втілена в реальність, - пообіцяв Іван Рибак. 

З великою приємністю парламентар привітав працівників медичної галузі Сторожинецького району Чернівецької області з прийдешнім  Днем медика.

Іван Рибак подякував всім присутнім на святі за те, що кожного дня вони щиро вболівають за своїх пацієнтів, переживають з ними кожну хвилину хвороби та дарують людям надію на одужання. Окремі слова вдячності висловлюю всім, хто пішов на схід України лікувати наших воїнів на передовій та тим, хто надає реабілітаційну допомогу ветеранам АТО тут на місці.

- Бажаю всім медикам міцного здоров`я, успіхів в роботі, поваги та вдячності від людей. Нехай Господь Бог береже вас та ваші родини! - побажав Іван Рибак. 

Гарне та радісне свято з нагоди Дня медика відбулося також у Кіцмані. Народний депутат України Іван Рибак з великою приємністю привітав шановану медичну родину Кіцманщини, яка  зібралася у районному будинку культури.

Подякував всім за віддану щоденну працю, високий професіоналізм та постійну увагу до своїх пацієнтів. Побажав кожному міцного здоров`я, сімейного затишку та нових досягнень у роботі задля охорони здоров`я буковинців.

- Як депутат Верховної Ради, я завжди працюю для того, щоб медики у районних та обласних лікарнях, в амбулаторіях лікували людей в гарних та достойних умовах. Завдяки нашій плідній співпраці з місцевою владою і лікарями, а також розумінню з боку Уряду нам вдається ремонтувати та будувати на Буковині медичні заклади, а також забезпечувати їх сучасною технікою. Тож продовжуємо розпочате! - звернувся до пристуніх парламентар. 

Приємною відзнакою роботи Івана Рибака стала подяка від медичних працівників первинної ланки Кіцманщини, яку народний депутат отримав під час урочистих заходів від головного лікаря Кіцманського некомерційного центру первинної медико-санітарної допомоги Заліщука Мирослава Миколайовича.

- Дякую за довіру! - сказав Іван Рибак. 

За дорученням голови Верховної Ради, за вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, багаторічну плідну творчу працю та високу професійну майстерність Іван Рибак також вручив сьогодні Почесну грамоту Верховної Ради України директору Берегометського селищного будинку культури Вижницького району Чернівецької області Атрощенко Євгенії Тодорівні.

- Вітаю з нагородою та бажаю натхнення і успіхів у праці на благо українського народу, - привітав Іван Рибак директорку Берегометського селищного будинку культури Вижницького району Чернівецької області.

1