Скоротити на 35% працівників Інституту післядипломної педагогічної освіти: у Осачука спробують зробити те, що не вдалося Оксані Палійчук і Михайлові Бауеру

Скоротити на 35% працівників Інституту післядипломної педагогічної освіти: у Осачука спробують зробити те, що не вдалося Оксані Палійчук і Михайлові Бауеру

21.05.2020, 22:35

У Чернівецькій ОДА ініціювали процес скорочення на 35% працівників комунального закладу «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» (копія листа Голови ОДА №01.41/18 -291 від 05.02.2020 до обласної ради додається). 

У Чернівецькій ОДА акцентують на потребі створення конкурентного середовища тих, хто може надавати сертифіковані послуги перепідготовки педагогічних працівників, так як існує практика підвищення кваліфікації за вибором педагогів будь у кого в Україні та за кордоном.

Зокрема, через можливість проведення часткового процесу перепідготовки педагогічних кадрів на базі кафедр Педагогічного факультету  Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича.
 
Чернівецька обласна рада за Законом «Про освіту» є засновником ІППОЧО, забезпечує його функціонування та розвиток.
 
Нагадаємо, певні перетворення в Інституті намагалася здійснити попередній керівник профільного департаменту ОДА Оксана Палійчук, проте їй так і не  вдалося зламати опір системи. 
 
ІСТОРІЯ ПИТАННЯ ТУТ:Освітянські пристрасті навколо директора інституту післядипломної освіти і у Великому Кучурові (відео)
 
Справа регіонала Бауера живе і перемагає?!
 
Віталій Ткачук: "На Буковині чиновниця збирається воювати з обласною радою чи зі здоровим глуздом?"
 
 
1