Новий прокурор вимагатиме для Ринжука найвищого терміну покарання (+відео)

Новий прокурор вимагатиме для Ринжука найвищого терміну покарання (+відео)

16.10.2013, 19:07

Позиція обласної прокуратури у так званій справі колишнього директора "Калинівського ринку" Івана Ринжука залишається незмінною. Під час першої прес-конференції нового прокурора області Павла Павлюка журналісти запитали у нього про перспективи деяких гучних справ. 

Як передає кореспондент www.buknews.com.ua, прокурор відповів, що з цими справами він вже ознайомився, вони  вже перебувають в суді. І прокуратура не бачить підстав для зміни своєї позиції з цього питання: 

- Там справді дуже серйозні і суми хабарів, і суми розкрадань у випадку директора "Калинівського ринку". Обидві ці справи вже перебувають на розгляді в суді. Я вивчав наглядові провадження по цих справах, вивчав докази. Я вважаю, що в обох цих справах доказів достатньо. І позиція прокуратури була і буде однозначною: ми будемо наполягати на реальній відповідальності цих осіб. Ми будемо просити найвищі терміни покарання для цих осіб. Тому що ті суми хабарів і розкрадання є дуже серйозними. 

Використання даного матеріалу або інформації з даного матеріалу  дозволяється за умови обов’язкового посилання на джерело www.buknews.com.ua! Для інтернет-ресурсів обов'язкове активне гіперпосилання, відкрите для пошукових систем. Гіперпосилання повинне міститися в першому чи в другому абзаці тексту.

1