У Чернівецькій області відбудеться одна з найвидовищніших та найвідоміших гонок України - «Александров Ралі»

У Чернівецькій області відбудеться одна з найвидовищніших та найвідоміших гонок України - «Александров Ралі»

14.08.2013, 17:05

18 серпня на трасі  Міжнародного спортивного центру  „Суперкрос”, що по вул.Руській 226-В у Чернівцях відбудуться завершальні змагання етапу  Кубку Європи з авторалі „Александров ралі”.

Учасники – найкращі автогонщики України та Європи змагатимуться на швидкісній спеціальній ділянці. . Кожен учасник ралі матиме дві спроби на найшвидше проходження кола автотраси „Суперкрос”, їхній результат  додається до загальних результатів, які спортсмени  показали за два попередні дні змагань дорогами Буковини..

 Чернівчани, гості міста матимуть унікальну можливість побачити це захоплююче видовище   на автотрасі спортцентру „Суперкрос” у неділю, 18 серпня з 10.30 до 15.00.

 Нагадаємо, що урочисте відкриття   „Александров ралі”   ралі та презентація усіх учасників ралі відбудеться в п’ятницю, 16 серпня о 20.00 на Соборній площі міста Чернівці. Після відкриття відбудеться святковий концерт. А в неділю,18 серпня о 17.00 на Соборній площі відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців.

16-18 серпня у Чернівецькій області відбудеться одна з найвидовищніших та найвідоміших гонок України - «Александров Ралі». Організатором цього свята автоспорту виступили Комітет ралі Автомобільної федерації України (FAU), Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька міська рада, автоспортивний клуб «Атлант». Цього року етап, присвячений пам'яті видатного спортсмена та інженера Андрія Александрова, відбудеться у статусі 12-го етапу Кубка Європи з ралі з коефіцієнтом «5» (минулого року у «Александров Ралі» був коефіцієнт «2»), 4-го етапу Чемпіонату України з ралі, а також як 6-й етап Чемпіонату Росії з ралі.

Станом на 12 серпня 2013р. зареєстровано 66 екіпажів та 13 команд, які представлятимуть Україну, Росію, Білорусію, Казахстан та Латвію. Така кількість учасників є рекордною для будь-якого українського етапу ралі, який відбувався на гравійних шляхах, за всю історію українського автоспорту. Ще один рекорд цьогорічного «Александров Ралі» національного масштабу – участь у ньому понад 30 повнопривідних машин.

Через те, що цього року «Александров Ралі» також є виїзним етапом Чемпіонату Росії з ралі, представництво команд країни-сусідки більше, ніж потужне: до участі зареєструвалися 19 російських екіпажів.

Серед українських екіпажів – лідер абсолютного заліку Валерій Горбань, Олексій Кікірешко, Микола Чмих, Юрій Кочмар, Антон Кузьменко, Віталій Пушкар, Олександр Салюк-молодший.

Напередодні офіційного старту 15 серпня поблизу Берегомета відбудуться офіційні тестові заїзди.

Під час проведення змагань учасники мають подолати 12 спецділянок загальною бойовою дистанцією (це довжина усіх спецділянок) 180км. Така дистанція – відповідність до вимог Міжнародної автомобільної федерації (FIA), що висуваються до міжнародних ралі з коефіцієнтом «5». Загальна довжина маршруту змагань – понад 642км. І цього року він майже увесь проходитиме гравійними дорогами (99,5%).

У суботу екіпажі долатимуть спецділянки «Шурдин», «Плоска» і «Буковина». А в неділю, заключний день гонки, програму ралі складе нова частина його розкладу (спецділянки «Аква Плюс», «Орлине Гніздо» і «Супер Крос»).

Легендарний «Шурдин», що проходить через однойменний перевал на висоті понад 1000м над рівнем моря, - традиційно улюблена спецділянока екіпажів. Цього року його траса складає понад 27км. Щодо спецділянки «Супер Крос», то вона цього року виконуватиме роль міського суперспешл: якщо до інших ділянок необхідно буде доїжджати на автомобілі, «Супер Крос» знаходитиметься безпосередньо у Чернівцях – на добре знаній трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос», що на вул. Руській.

Штаб ралі, медіа-центр, закритий і сервісний парки цього року розташуються у туристичному комплексі «Аква-Плюс», що під Чернівцями. Відповідно до міжнародних традицій, усі охочі можуть без будь яких перешкод пересуватися територією сервіс-парку, спілкуватися із технічними командами, а якщо пощастить – то й сфотографуватися із спортсменами.

А 17 серпня (у суботу) о 9:30 та о 15:00 з автостанції на вул. Садовій від’їжджатимуть автобуси до глядацької фан-зони. Ними ж вболівальники зможуть повернутися до Чернівців.

Втім, сфотографуватися із улюбленими спортсменами на фоні бойових машин ралі зможуть усі, хто прийде 16 серпня о 19:30 на Соборну площу Чернівців – на урочисту церемонію відкриття Міжнародного ралі «Александров Ралі». Церемонія нагородження відбуватиметься так само – на Соборній площі. Але вже о 17:30 18 серпня (у неділю).

 Довідка:

Чемпіонат України з ралі – ралійна серія, організатором якої виступає Комітет ралі, що входить до складу Автомобільної федерації України (FAU). Ці змагання проводяться в Україні з 1994р. і включають кілька видовищних етапів. Етапи проходять у різних за своїми природними умовами регіонах – у Карпатах, на Прикарпатті й Буковині, у Криму та Приазов'ї. Міста, що рік у рік традиційно приймають ралі, – це Херсон, Львів, Чернівці, Маріуполь, Ялта.

Чемпіонат України з ралі 2013-го року складається з таких етапів:

17-18 травня – Міжнародне ралі «Чумацький Шлях» (Херсон)

14-15 червня – Міжнародне ралі «Маріуполь» (Маріуполь)

12-13 липня – Міжнародне ралі «Галіція» (Львів)

16-18 серпня – Міжнародне ралі «Александров Ралі» (Чернівці)

13-15 вересня – Міжнародне ралі «Ялта» (Ялта)

18-9 жовтня – Міжнародне ралі «Трембіта» (Івано-Франківськ)

Організатором Чемпіонату України по ралі з 1994р. – моменту проведення перших змагань незалежного українського Чемпіонату, - є Комітет ралі, що входить до складу Автомобільної федерації України (FAU) – громадської організації, яка, у свою чергу, офіційно визнана Міжнародною автомобільною федерацією (FIA).

Регламентуючі документи «Александров Ралі» - на офіційному сайті змагання www.aleksandrov-rally.com (а за деякий час – також і карти ралі, і путівник для вболівальників, іншу корисну і цікаву інформацію). Більше інтерв'ю з провідними українськими спортсменами та новин про ралі в Україні і в світі дивіться на сайті www.rally.ua

Офіційний сайт Чемпіонату України з ралі, найсвіжіші оновлення та новини про змагання - www.urc.com

 

Оприлюднено прес-заходи у рамках Міжнародного ралі "Александров Ралі", яке відбудеться в м. Чернівці та Чернівецькій області з 16 по 18 серпня 2013 р. 

 Шановні пані і панове журналісти! Усю інформацію, яку зазначено вище, ДО риски, можна публікувати. А ось зараз подаються контакти, які публікувати НЕ треба – вони для того, щоб ви у будь-який час могли отримати відповіді на будь-які ваші запитання:

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Ліни Довнич, координатора Чемпіонату України з ралі (rally_ua@mail.ru):

067-505-37-95, 050-158-04-60

 

Шановні пані та панове! Автомобільна федерація України, Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька міська рада мають честь запросити вас взяти участь у прес-заходах у рамках Міжнародного ралі "Александров Ралі", яке відбудеться в м. Чернівці та Чернівецькій області з 16 по 18 серпня 2013р.

Для зручності роботи представників ЗМІ організатори Міжнародного ралі «Александров Ралі» розробили спеціальну програму, яка подається нижче. Програма може зазнавати змін, про які ми повідомимо усіх акредитованих журналістів.

16 серпня (п’ятниця) 2013р.

14:00 – відкриття прес-центру та початок акредитації представників ЗМІ (м. Чернівці, Соборна площа, 2, кафе «Родзинка»).

19:30 – передстартова прес-конференція за участі лідерів Чемпіонату України з ралі, Чемпіонату Росії з ралі, голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва, голови Чернівецької міської ради Віталія Михайлишина (м. Чернівці, Соборна площа, 2, кафе «Родзинка»).

19:30 – початок урочистої церемонії відкриття Міжнародного ралі «Александров ралі» та церемоніальний старт (проїзд бойових машин ралі усіх учасників змагань через спеціальну арку та подіум) (м. Чернівці, Соборна площа).

17 серпня (субота) 2013р.

9:20 – початок змагань (проїзд першого автомобіля) на спецділянках «Шурдин», «Плоска», «Буковина».

!!! Звертаємо вашу увагу: нижче подано таблицю із зазначенням початку проїзду та часу перекриття для глядачів та акредитованих машин ЗМІ (із спеціальною наклейкою).

17 серпня (у суботу) о 9:30 та о 15:00 з автостанції вул. Садовій від’їжджатимуть автобуси до глядацької фан-зони. Ними ж вболівальники зможуть повернутися до Чернівців.

18 серпня (неділя) 2013р.

7:00 - відправлення прес-автобусу у спеціальний ралі-тур (м. Чернівці, вул.. Грушевського, 1, Чернівецька обласна державна адміністрація).

8:00 – прибуття на спецділянку «Аква Плюс». Журналісти матимуть можливість здійснити зйомки проїзду бойових машин ралі, поспілкуватися із прес-аташе Міжнародного ралі «Александров Ралі» Ларисою Міщанчук і отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання. Також упродовж прес-туру вони побувають у сервіс-парку – місці, де працюють технічні команди, зможуть взяти інтерв’ю в учасників змагань, співробітників штабу змагань, суддів, маршалів, офіцерів безпеки і т. і. За домовленістю із прес-аташе програму прес-заходів можна буде доповнити.

11:00 – початок змагань на міській спецділянці «Супер Крос» (м. Чернівці, траса Міжнародного спортивного центру «Суперкрос», вул. Руська, 226-В).

14:00 (орієнтовно) – прибуття автобусу прес-туру до м. Чернівці (м. Чернівці, вул.. Грушевського, 1, Чернівецька обласна державна адміністрація).

17:30 - початок фінальної прес-конференції (м. Чернівці, Соборна площа, 2, кафе «Родзинка»).

17:30 – початок урочистої церемонії нагородження переможців Міжнародного ралі «Александров Ралі» (м. Чернівці, Соборна площа).

21:30 – фінальна вечірка «Александров Ралі» (ресторан готелю «Буковина»; м. Чернівці, вул. Головна, 141)

 

МАРШРУТНИЙ ЛИСТ

НОМЕР СД

НАЗВА

ДИСТАНЦІЯ, КМ

СЕРВІС, ХВ

1-ШЕ АВТО

ПЕРЕКРИТ-ТЯ ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ

ПЕРЕКРИТ-ТЯ ДЛЯ ЗМІ*

П’ЯТНИЦЯ, 16 СЕРПНЯ

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ

19:30

СУБОТА, 17 СЕРПНЯ

СД 1

ШУРДИН-1

27,62

 

9:23

7:00

7:50

СД2

ПЛОСКА-1

14,34

 

9:56

7:30

8:20

СД 3

БУКОВИНА-1

25,15

 

11:39

9:00

9:50

СЕРВІС А

30

СД 4

ШУРДИН-2

27,62

 

15:02

-

13:20

СД 5

ПЛОСКА-2

14,34

 

15:35

-

13:50

СД 6

БУКОВИНА-2

25,15

 

17:18

-

15:30

ФЛЕКСІ СЕРВІС В

45

НЕДІЛЯ, 18 СЕРПНЯ

СЕРВІС С

15

9:00

СД 7

АКВА ПЛЮС-1

13,10

 

9:33

7:30

8:00

СД 8

ОРЛИНЕ ГНІЗДО-1

8,33

 

10:21

8:00

8:40

СД 9

СУПЕР КРОС-1

1,3

 

11:09

8:50

9:30

СД 10

СУПЕР КРОС-2

1,3

 

11:16

--

-

СЕРВІС D

30

СД 11

АКВА ПЛЮС-2

13,10

 

13:11

-

11:20

СД 12

ОРЛИНЕ ГНІЗДО-2

8,33

 

13:59

-

12:00

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ

17:30

ЗАГАЛЬНА ДИСТАНЦІЯ

179,68

ПЕРШИЙ ДЕНЬ

134,22

ДРУГИЙ ДЕНЬ

45,46

*Для машин представників ЗМІ, які вирішили самостійно добиратися до спецділянок змагань.

 У прес-центрі після акредитації ви зможете отримати бейджі, без яких доступ на ряд об'єктів Міжнародного ралі "Александров Ралі" буде неможливий, а також інформаційні матеріали і консультації з будь-яких питань, що стосуються проведення Міжнародного ралі "Александров Ралі" і Чемпіонату України з ралі. Буде доступний Wi-Fi.

Акредитуватися в режимі online можна за такою адресою: http://aleksandrov-rally.com/uk/media/online-i.html

За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-аташе Чемпіонату України з ралі Лариси Міщанчук: 067-790-64-76.

Ласкаво просимо на «Александров Ралі 2013»!

1