'От тепер чернівчани сповна наїдяться г...на і х...н чим зап'ють': Продан звільнив керівника «Чернівціводоканалу» (ОНОВЛЕНО)

"От тепер чернівчани сповна наїдяться г...на і х...н чим зап'ють": Продан звільнив керівника «Чернівціводоканалу» (ОНОВЛЕНО)

22.10.2018, 22:27

У Чернівцях начальника комунального підприємства "Чернівціводоканал"Анатолія Чабана звільнили з посади.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

"З 22 жовтня 2018 року звільнено з посади начальника комунального підприємства "Чернівціводоканал" Чабана Анатолія Андрійовича та припинено дію трудового контракту (строкового трудового договору) від 01.06. 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Анатолій Чабан, якого сьогодні звільнили з посади керівника комунального підприємства "Чернівціводоканал", уже забрав свою трудову книжку та віддав ключі від власного робочого кабінету.

Ситуацію зі своїм звільненням він прокоментував кореспонденту molbuk.ua

Чабан заявив, що йому не було названо жодних претензій щодо його роботи.

"Два тижні тому у мене була зустріч з Василем Проданом. Він запропонував написати заяву на звільнення. Я сказав, що заяву писати не буду. А сьогодні він знову зустрівся зі мною і повідомив, що мене зільнено, і до 17.00 я повинен забрати трудову книжку", - розповів Анатолій Чабан. 

Він також вважає, що у водоканалі повинен працювати професіонал, бо це важка робота. 

“Я не знаю, хто прийде далі працювати начальником водоканалу, але бажаю успіхів. Це має бути людина з фаховими знаннями. У мене великий досвід роботи, але мені було важко працювати, бо мали чимало проблем, наприклад, проблеми з кадрами”, - сказав Анатолій Чабан. 

Він додав, що повертається до міста Рівного, протягом деякого часу відпочиватиме, а потім визначатиметься з місцем роботи. Адже впродовж тривалого періоду працював головним інженером “Рівневодоканал”, який є прибутковим підприємством. У Чернівцях Анатолій Чабан пропрацював один рік та один місяць. 

“Я бажаю успіхів Чернівцям. За цей час я зробив багато що. У колективі моєю роботою були задоволені. Я тут працював, бо бачив світло у кінці тунелю і знав, що є можливість щось змінити, бо є перспективи розвиватися. Я хотів більше зробити. І я готовий був далі працювати", - сказав Анатолій Чабан.

- От тепер чернівчани сповна наїдяться гівна і хрін чим зап'ють. В прямому розумінні. Звільнили нормального інженера з баченням, а призначать скоріш за все того дядька, який за ставками Чинуша в Кіцманському районі дивився, або щекого, - прокоментував новину про звільнення Анатолія Чабана політолог Misha Shmorgun.

1


КОМЕНТАРІ (1)

а шо зробив цей фахивець за час очолювання водоканалом ...ничого !

avatar

Сатана

23 жовтня 2018 10:15

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.