Партія регіонів несе повну відповідальність за критичну ситуацію в області, - Назар Горук

Партія регіонів несе повну відповідальність за критичну ситуацію в області, - Назар Горук

08.05.2012, 20:07

Скоро ви про партію на Буковині голосно почуєте! Про це йшлося під час прес-конференції керівника Чернівецького обласного виборчого штабу Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Назара Горука. Спілкуючись із журналістами, свободівець висвітлив позицію ВО «Свобода» щодо соціально-економічної та політичної ситуації в області.

За його словами, нині обласні керманичі свідомо не оприлюднюють реального стану економіки краю. На жаль, про ситуацію в окремих секторах економіки буковинці дізнаються через розслідування та дослідження, які здійснюються низкою засобів масової інформації та інших, не офіційних, джерел.

Зокрема Назар Горук повідомив, що в області спостерігається один з найнижчих в країні рівень зарплатні, суттєво зріс реальний рівень безробіття. «За офіційною статистикою рівень безробіття становить 2,1% від кількості населення працездатного віку. У Швейцарії, до прикладу, цей показник становить 3,1%. Тож зрозуміло, що офіційна статистика не відповідає дійсності. Проаналізувавши звернення громадян до наших приймалень, ми можемо зробити приблизний висновок, що близько 10% буковинців є безробітними», - зазначив свободівець.

Він також додав, що незважаючи на гучні заяви обласної влади щодо відновлення роботи низки підприємств краю, суттєвого впливу на рівень безробіття це не мало. Крім того, нещодавно запущені в роботу підприємства сьогодні є на межі банкрутства.

«Влада останнім часом багато заговорила про сприяння розвитку бізнесу, особливо ІТ-технологій, при цьому часто наголошуючи, що на Буковині невдовзі винайдуть свій Фейсбук. Але давайте поміркуємо: талановитий буковинський айтішник винаходить «буковинський Фейсбук». Знаючи, що у будь-який момент, без жодних підстав чи податкова, чи СБУ, чи інша структура прийде й заарештує його сервери, цей талановитий буковинець шукатиме можливість здійснювати свою діяльність в іншій країні, де влада дотримується законів», - підкреслив Назар Горук.

Як наслідок, у порівнянні з минулим роком, на Буковині випуск продукції знизився за всіма видами промисловості, окрім машинобудування. Цей процес, на думку свободівця, є закономірним. Адже влада майже повністю ігнорує вкрай важливі проблеми Буковини. Це виявляється не лише у соціально-економічній, але й політичній сфері. «Вибір буковинців, який вони здійснили через голосування під час перегонів до місцевих рад, спотворений через «тушкування» та тиск партії влади. Сьогодні на Буковині вся влада належить регіоналам. Відповідно Партія регіонів несе повну відповідальність за критичну ситуацію в області», - наголосив керівник Чернівецького обласного виборчого штабу ВО «Свобода».

Окремо Назар Горук зупинився на форматі участі ВО «Свобода» у виборах до Верховної Ради. Він підкреслив, що остаточно ще рано говорити чи йтиме «Свобода» окремим списком, чи єдиним. Однак згідно соціологічних досліджень, входження ВО «Свобода» до єдиного списку, не додає йому електоральної ваги. Єдиний список партій «Батьківщина», «Фронт змін» та «Свобода» наразі готові підтримати 30% українців. Якщо ж «Свобода» йтиме окремою колоною, опозиційні партії можуть отримати до 35% підтримки.

Джерело: chas.cv.ua

1


КОМЕНТАРІ (11)

Свобода допомогла скинути Федорука. Далі питання є хто є хто?
avatar

Друг Назара

08 травня 2012 17:10

А вчора "Свобода" підіграла владі, щоб протягнути на комісії рішення про знищення книгарень.

avatar

Читач

08 травня 2012 17:28

avatar

Misha Shmorgun

08 травня 2012 18:49

Свободу мовчать фронт змін і батьківщина. Нічого свобода прорветься.
avatar

Журналіст

08 травня 2012 20:51

Свободу мовчать фронт змін і батьківщина. Нічого свобода прорветься.
avatar

Журналіст

08 травня 2012 20:51

Свободу мочить фронт змін і БЮТ.
avatar

Лпрлл

08 травня 2012 20:52

Да-а-а! Свобода - вибір справжніх пацанів. Ну і доказів не треба

avatar

Друг Назара

08 травня 2012 23:15

Голоси Свободи були вирішальними при знятті Феді. Підозрюю, вони знали за що вони не голосували та чим це може закінчитись для міста

Чи вони сподівались, що партія рекитерів України пропустить білого і пухнастого до корита?

avatar

2 Misha Shmorgun

08 травня 2012 23:20

Нє, ну нормальна у нас опозиція, пишуть про велику перемогу, що створять комісію по книгарнях. Але ОДНОГОЛОСНО голосують з владою за проект її рішення про об'єднання всіх книгарень. То це, виходить, спочатку рада затвердить пунтк про об'єднання, а потім створить комісію. яка вже все це буде вивчати. Не вірите, то почитайте самі, що написав Унгурян про вчорашню комісію:

"У підсумку тривалого обговорення постійна депутатська комісія одноголосно ухвалила висновок рекомендувати внести до порядку денного чергової сесії обласної ради зазначений проект рішення в редакції, яка враховує низку зауважень та пропозицій, що надійшли від депутатів".

То опозиція тупа чи хитра? Галиць може радіти. Цікаво, хто кинув кістку про комісію, щоб протягнути все рішення? Випадково не депутат від "Свободи". Озвучив заготовку, яку написав Галиць? Не дуріть людей!!!

avatar

Унгурян

08 травня 2012 23:41

Що на рівні держави, що у нас в області "Свобода" - це опозиція з дозволу бандюків. Це факт, якого "гарні" слова їх т.зв."ватажків" не можуть затьмарити.

avatar

Юрій

09 травня 2012 19:22

avatar

Володимир Звенигородський

09 травня 2012 21:14