Партійці обласної «Батьківщини» надіслали Юлії Тимошенко понад 800 вітальних листівок в Качанівську колонію

Партійці обласної «Батьківщини» надіслали Юлії Тимошенко понад 800 вітальних листівок в Качанівську колонію

08.03.2012, 22:20

«Батьківщина» дарувала жінкам квіти і засвічувала на їх обличчях усмішки

 Старовинний центр Чернівців сьогодні осявали жіночі усмішки: пані і панни, які мали нагоду 8 Березня вдень проходити Центральною площею міста, отримували приємні несподіванки – квіти в подарунок від чоловіків партії ВО «Батьківщина».

 З ініціативи та фінансової підтримки Шевченківської районної та Чернівецької міської парторганізацій ВО «Батьківщина» партійці влаштували годину сюрпризів для буковинок та гостей обласного центру. У понад півтисячі представниць прекрасної половини людства чоловіки з «Батьківщини» засвітили щирі усмішки на обличчях.

 «Ми прагнули хоч на кілька хвилин відволікти думки звичайних, випадкових перехожих жінок від їхніх повсякденних справ, проблем, від рутини – і дати поштовх святковому настрою. Адже іноді саме такої несподіванки бракує для відчуття справжнього свята», - повідомив голова Шевченківської райпарторганізації «Батьківщини», депутат обласної ради Олександр Пуршага.

 «Ми добре пам’ятаємо слова нашого Лідера: «Весна переможе!» І незважаючи на те, що сьогодні Юлія Володимирівна Тимошенко незаконно ув’язнена, ми переконані у справдженні цих слів. І наші квіти для жінок сьогодні – це символ перемоги весни і справедливості», - зазначив голова Чернівецької міської паорторганізації «Батьківщини» Юрій Скорейко.

 Перехожі, отримуючи квіти від представників опозиційної політичної сили, дякували за приємність і у відповідь бажали здоров’я і сил Юлії Тимошенко. Під кінець акції до  голови обласної організації «Батьківщини» Івана Мунтяна підійшла група жінок, які прийшли разом, аби їм подарували «квіточку від Юлічки». Для них важливо було у такий спосіб відчути зв’язок з визнаним народним лідером.

 «Батьківщинівці» області підтримали бойовий дух буковинок і Лідера партії не лише акцією на площі. Напередодні свята партійці обласної «Батьківщини» надіслали Юлії Тимошенко понад 800 вітальних листівок в Качанівську колонію.КОМЕНТАРІ (3)

Що вже молодці бютівці,  то молодці. Спасибі за подарований піднесений настрій перехожим жінкам та дівчатам.  Нехай весна осяє Вас перемогою !!!!!!!!!!

avatar

Прихильник

08 березня 2012 22:46

Олександр Іванович - молодець. Поздоровляю із посадою та "виходом у світ". Божих благословінь.

avatar

Ivan

09 березня 2012 10:38

Задумка керівників партійних осередків "Батьківщина" направду є гарна. Спасибі Вам! Про Пуршагу О. І., тут певне  НЕ можна НЕ погодитись, справді, людина вихована, толератна, чуйна, що не мало важливо сьогодні. Політичних вершин!

avatar

Орест

09 березня 2012 21:56