Патрульного поліцейського, якого у серпні цього року затримали на збуті наркотиків, звільнили

Патрульного поліцейського, якого у серпні цього року затримали на збуті наркотиків, звільнили

11.11.2019, 15:13

Ще трьох поліцейських, які ймовірно причетні до збуту наркотиків, допустили до роботи. Рішення щодо них прийматимуть після вироків суду у кримінальному провадженні.

Про це повідомляє UA: Буковина.

Це результати службового розслідування, яке проводили в Департаменті патрульної поліції. Його розпочали після того, як ДБР викрила групу патрульних, які ймовірно збували наркотики. На час розслідування чотирьох патрульних відсторонювали від роботи. Про це повідомили у Департаменті патрульної поліції Нацполіції України у відповідь на наш інформаційний запит.

Нагадаємо, у ніч на 29 серпня слідчі ДБР викрили інспектора патрульної поліції Чернівецької області, який купував наркотики для себе та продавав їх іншим. За інформацією ДБР, організатор групи збував і вживав наркотики, також продавав етиловий спирт і фальсифікований алкоголь.

Під час обшуків у нього вилучили гроші, речовину схожу на амфетамін, марихуану, спирт, підроблені марки акцизного збору та гроші. Провадження щодо нього розпочали за двома статтями – використання службового становища та збут наркотиків.

У збуті наркотиків також підозрюють ще трьох патрульних та 10 людей, які не працюють в поліції. Про це казала речниця Департаменту внутрішньої безпеки нацполіції Олеся Орлова. За її словами, повідомлення про те, що деякі патрульні ймовірно збувають наркотики надійшло у 2018-му році. Крім поліцейських, ймовірно причетні також жителі Чернівців та кількох районів області.

1