Павлюк пропонує направити по три мільйона на ремонт неонатального відділення і лялькового театру

Павлюк пропонує направити по три мільйона на ремонт неонатального відділення і лялькового театру

24.05.2019, 10:46

В.о. голови облдержадміністрації Михайло Павлюк своїм розпорядженням схвалив зміни до обласного бююджету на направив їх на розгляд депутатам обласної ради.

Вказані пропозиції враховують першочергові невідкладні потреби закладів охорони здоров'я, культури та соціального забезпечення.

Зокрема, Михайло Павлюк (Mykhailo Pavliuk) нещодавно відвідував дитячу клінічну лікарню, де наголосив на тому, що обласна влада надалі приділятиме значну увагу сфері охорони здоров'я. Відтак, на капітальний ремонт відділення недоношених дітей в КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» по вул. Руській, 207 А в м. Чернівці виділяється 3 млн. 285,0 тис. грн. Неодноразово про цю лікарню клопотав і заступник голови ОДА Василь Гостюк.

Також кошти спрямовуються на заклади культури – музеї, театри. Так, на ремонт (реставраційний) вікон, дверей та покрівлі Чернівецького академічного обласного театру ляльок виділяється 3 млн. 318 тис. 800 грн.

Всі необхідні матеріали передані до обласної ради. Департаменту фінансів доручено супроводжувати даний проект змін до обласного бюджету на засіданнях постійних комісії обласної ради.

1