Переможець чернівецьких виборів не погодився з губернатором Буковини

Переможець чернівецьких виборів не погодився з губернатором Буковини

16.02.2013, 20:13

Джерело: molbuk.ua

АНДРІЙ БІЛОГОРКА:

«ЦЕ НЕ МОЯ ОСОБИСТА ПЕРЕМОГА – ЦЕ ПЕРЕМОГА ГРОМАДИ НАД ПАРТІЯМИ!»

 На проміжних виборах депутата Чернівецької обласної ради по округу №50 в місті Чернівці  переконливу перемогу здобув Андрій Білогорка, висунутий громадською ініціативою чернівчан «Рідне місто». За нього віддали свої голоси майже 40% виборців.

 Виборчі перегони були дуже стислі в часі та напружені в роботі на окрузі, «Рідному місту» довелося відчути потужний тиск адмінресурсу з боку партії влади та виливання бруду з боку опонентів. Тому, аби зафіксувати перемогу громади, громадською ініціативою чернівчан було організовано надійний контроль спостерігачів за волевиявленням чернівчан, не допущено масового фальшування результатів виборів. Ефективно був проведений силами громадських активістів екзіт-пол, який засвідчив співпадіння з офіційними результатами.

Цей результат став повною несподіванкою для лідерів партійних брендів «Фронт Змін» та «Партія регіонів». Адже вони проводили виборчу кампанію виключно як війну одних з одними.  Так, як вони ділять країну на Схід і Захід, так вони намагалися посилити розкол у Чернівцях, забуваючи про реальні потреби громади.

 Перемагати та програвати потрібно гідно. А зчинений галас містечкових політиків  – це намагання виправдатись перед партійними київськими босами. Ми усі – мешканці Чернівців, це наше рідне місто і нам спільно потрібно вирішувати проблеми людей, а не надіятися на партійні клани та угруповання.

Сьогодні під час брифінгу із журналістами Андрій Білогорка, дякуючи чернівчанам за підтримку, зазначив: «Результат виборів - це не моя особиста перемога. Це перемога громади над партіями, які займаються постійним популізмом та борються за комфортні місця у владних кабінетах. Це важливий та знаковий крок до реальної участі громади в управлінні рідним містом та рідним краєм. Ми достукалися до розуму та серця виборців нашими корисними справами. Громадські активісти «Рідного міста» активно працювали не лише на виборах, але й задовго до них. Ми робили багато корисних справ, допомагали малозахищеним та сиротам, вирішували комунальні проблеми чернівчан, не чекаючи допомоги від партій та на бюджетні подачки від влади. Люди все це бачать, тому й підтримали нас.»

 Новообраний депутат крайового парламенту Андрій Білогорка не випадково провів брифінг біля будинку № 31 на вулиці Комарова. Підвальні приміщення цього будинку багато років потопають у фекаліях. Із своєю бідою вони неодноразово звертались до влади та до політичних сил, які ігнорували вирішення проблеми. Під час виборчої кампанії «Рідним місто» обіцяно допомогти мешканцям цього будинку, і вже в ці дні Андрій Білогорка цю проблему ліквідує.

Громадська ініціатива чернівчан «Рідне місто» вважає, що депутатам всіх рівнів немає чого красуватися в чиновницьких кабінетах, бо народні обранці повинні бути ближчими до людей. Повсякденно вирішувати наболілі проблеми громади, а не бути пішаками в давно обридлих міжпартійних сутичках.

ТВОРІМО РІДНЕ МІСТО РАЗОМ!

1


КОМЕНТАРІ (1)

От такі наші реаліі,

Білогорка чистить фекалії.

Рідне місто творимо разом,

Депутата чистим газом.

 

 

avatar

НЕстор

16 лютого 2013 21:07