Перші старти в Чернівцях – перші незабутні враження!

Перші старти в Чернівцях – перші незабутні враження!

21.07.2013, 04:55

Перший день шостого етапу Чемпіонату світу з мотокросу  в класі МХ3, який проходить цими вихідними на чернівецькій трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос», приніс відвідувачам змагань море вражень. По-перше, на етап заявилося 26 гонщиків з 9 країн, а, по-друге, перебіг подій у кваліфікаційному заїзді дав зрозуміти, що чернівецький етап, що знаходиться на самому екваторі світового чемпіонату, побачить багато цікавого та несподіваного. Дехто з лідерів несподівано невдало стартував, дехто з фаворитів у ході гонки зійшов з дистанції, хтось відвойовував втрачені позиції, хтось «втиснувся» в десятку кращих завдяки зходам сильніших конкурентів…

Було різне. Але найголовніше – була БОРОТЬБА, запекла боротьба! Що й очікувалося від етапу Чемпіонату світу! Єдине, що було незмінним – це те, що всі лідери підтвердили свій статус і задекларували своє бажання «витиснути» максимум із ситуації.

Діючий чемпіон світу Матіас Валкнер з Австрії не поступився нікому першою позицією жодної хвилини і фінішував у голові пелотону. Другим до фінішу дістався італійський гонщик Пьєрфіліппо Бертуццо, що протягом усього кваліфікаційного заїзду наступав на п’яти титулованому супеникові, а третім був лідер цьогорічного Чемпіонату світу Клемен Герчар зі Словенії.

Також слід відзначити, що до провідної десятки за підсумками кваліфікації попали відразу три чеських спортсмени та двоє українців – Роман Морозов і Андрій Буренко.

Взагалі кращі результати у кваліфікації продемонстрували:

 

  1. Матіас Валкнер Австрія)/КТМ
  2. Пьєрфіліппо Бертуццо (Італія)/Ямаха
  3. Клемен Герчар (Словенія)/Хонда
  4. Герт Крестінов (Естонія)/Кавасакі
  5. Петр Міхалєц (Чехія)/Хонда
  6. Франтішек Смола (Чехія)/КТМ
  7. Петр Бартош (Чехія)/КТМ
  8. Роман Морозов (Україна)/Ямаха
  9. Євгеній Тилєцкій (Білорусь)/КТМ
  10. Андрій Буренко (Україна)/Сузукі

 Як складуться справи у провідних гонщиків класу МХ3 (мотоцикли об’ємом двигуна до 650 куб. см.) – побачимо вже завтра, в неділю, коли на трасі «Суперкрос» у Чернівцях відбудуться фінальні заїзди шостого етапу Чемпіонату світу.

 Альберт Комарі

1