Перший рік роботи Клічука: чернівчани розчаровані та очікують виконання обіцянок

Перший рік роботи Клічука: чернівчани розчаровані та очікують виконання обіцянок

30.10.2021, 22:30

Соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати опитування в якому дізнавалися про те чи змінилася думка чернівчан про партії та політиків, а також як вони оцінюють перший рік роботи Романа Клічука на посаді мера.

Опитування показало, що 37% чернівчан відзначили погіршення ситуації у місті за останній рік, а 38% вважають, що нічого не змінилося і лише 21%, що щось таки вдалося покращити. Тож цілком логічно, що 56% опитаних вважають, що справи у місті йдуть у неправильному напрямку і майже стільки ж, 54% містян, незадоволені діяльністю мера Чернівців Романа Клічука.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше половини чернівчан не задоволені станом справ у місті, діяльністю мера, міської ради і роботою комунальних служб, - Рейтинг

Все це відобразилось і на рейтингу мера. Віталій Михайлішин, який програв вибори у другому турі, зараз вже вийшов вперед і має підтримку 28,5% чернівчан. Натомість Роман Клічук вже другий. За нього сьогодні готові проголосувати 27%. Третє місце, як і на виборах, посів ексмер Олексій Каспрук, якого готові підтримати 20,1% респондентів.

Чому змінилася думка містян, ми вирішили запити чернівчан безпосередньо на вулицях міста. При цьому ми уточняли, за кого саме голосували чернівчанин на виборах. Слід відзначити, що результати опитування «Рейтингу» цілком відображають ситуацію і серед опитаних нами людей. В більшості люди розчарувалися через те, що за рік в місті майже нічого не зробили, дороги та тротуари перебувають у жахливому стані, але частина чернівчан ще досі вірять, що на другий рік роботи меру вдасться реалізувати хоча б частину свої обіцянок.

Світлана (виборець Клічука): Можна було б сказати, що ні за кого не голосувала, але... за Клічука голосувала. Будем надіятись, подивимось, що воно буде. Щоб сказати, що в місті дуже щось помінялося,  не можна.

Василь, пенсіонер (виборець Каспрука): Цей мільйонер тримає “Рому”, магазини ці всі, ресторани, спиртні напої. Тому що він має великі гроші, от він пробився сюди, пішов у мери. Щодо змін. Які зміни? Ви дивіться що робиться, пройти не можливо.

Елла, (виборець Клічука): Чи задоволена роботою Клічука? Ну як вам сказати, ви ж бачите? Взагалі не задоволена, ні минулим мером, ні цим.

Дарина, пенсіонерка (виборець Михайлішина): Клічук нічим не допомагає. Як мер міста не думає про те як живуть пенсіонери? Які безпорядки. Ні до кого не піти, ні до кого не звернутися. Це просто катастрофа. У кращу сторону абсолютно нічого не змінилося. До Клічука не можна доступитися, не записатися, не заговорити. У мене таке враження, що тільки собі складають в кишеню. Я бажаю, щоб вони хоч один місяць прожили на нашу пенсію. 

Олена, (голосувала проти всіх): Я не бачу змін. У нас все як завжди робиться на осінь, на осінь копаються дороги, перекриваються дороги, дуже “зручно” добиратися. Я б не сказала що є якісь зміни.

Влада, (виборець Клічука): Голосувала тоді за Клічука, а зараз я би вже проголосувала за Михайлішина. Тому що нічого хорошого від Клічука я не побачила. Абсолютно. Нуль. Він хороший бізнесмен, але для міста зробив нуль. Гірше стало набагато.

Лідія (виборець Клічука): Поки що важко щось говорити про роботу Клічука. Бо дуже маленький термін пройшов, всього лиш рік. Так як він побудував свою імперію, може він щось зробить і для міста, я на це надіюсь.

Михайло (виборець Михайлішина): Мені здається Михайлішин би більше зробив для міста ніж Клічук. 

 

Остап Юрійчук

 

1