На залізничній колії поблизу Драниці, де буквально позавчора завершили роботи з відновлення полотна, знову зсув землі (ВІДЕО)

На залізничній колії поблизу Драниці, де буквально позавчора завершили роботи з відновлення полотна, знову зсув землі (ВІДЕО)

23.09.2021, 08:50

На залізничній колії поблизу Драниці на перегоні "Новоселиця-Мамалига" знову утворився обвал.

Про це повідомляє видання "Слово правди".

За інформацією видання, прірва майже тих же розмірів, що й попередня, утворилася на тому ж самому місці у ніч проти четверга, 23 вересня. 

З першої години ночі там працюють ремонтники, туди відправили більше десяти вагонів бутового каменю. Столичний потяг, що повертався на Чернівці, перенаправили через Тернопіль. Потяг спізнюється орієнтовно на дві години.

Новоселицьких пасажирів повезуть автобусом із Чернівців.

В Укрзалізниці підтвердили повторне просідання земполотна під колією на перегоні Новоселиця — Мамалига уночі 23 вересня.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Зазначається, що задля безпеки пасажирів поїзд №118/117 Чернігів — Чернівці спрямували до кінцевої станції об'їзним шляхом, через Тернопіль та Заліщики (поїзд не робить зупинок на станціях).

Поїзд №118/117 Чернігів — Чернівці прибуде до Чернівців орієнтовно о 10:15. Час затримки - близько 2 годин.

До ліквідації наслідків провалу залучені фахівці МНС та Укрзалізниці.

Також додають, що надалі й до стабілізації ситуації зі станом земполотна відправка рейсу з обох кінцевих станцій відбуватиметься за розкладом. Але через об’їзд час поїзда в дорозі збільшиться орієнтовно на 2 години.

1