Поки Довганич годує обіцянками Лібанова працює

Поки Довганич годує обіцянками Лібанова працює

27.10.2013, 20:38

У понеділок, 28 жовтня 2013 р., "Твердиня" в Чернівцях.

«Твердиня» — другий трилер та восьма художня книга українського письменника й мандрівника Макса Кідрука. Роман написаний у жанрі психотрилер/пригодницький трилер. Одного з головних героїв автор змалював з себе. Всі головні герої мають реальних прототипів.

Багато поколінь намагалися розгадати загадку загубленого міста інків Паїтіті. Згідно з легендами, саме в ньому старовинні племена заховали найбільші запаси золота. П'ятеро друзів вирушають на пошуки цього таємничого міста і, як не дивно, знаходять його. Та чи вони перші, хто доклав зусиль для того, щоб легко розбагатіти? Вони ще не знають, що з цих місць ніхто не повертався живим...

11:30 - виступ у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2, Мармурова зала). 

о 14:00 в книгарні "Букініст" зустріч з письменником Максимом Кідруком, автором 8 книг, та презентація нового роману "Твердиня".

У 18:30 у "Найкращій кав'ярні на розі Університетської" продовження спілкування с автором Максом Кідруком та знову автографи на новому романі "Твердиня".

Обласне комунальне підприємство ”Буковинська книга” було зареєстровано 25 вересня 2013 року. Питання про те, як вдалося зареєструвати нове підприємство, якщо старі обласні підприємства, які його утворили, не були ліквідовані і мали всі атрибути - печатки, рахунки, залишимо на совісті влади. Колишні працівники обласних книгарень на роботу в нове підприємство офіційно не оформлені, проте вторговані за книги гроші вже мають перераховувати на рахунки "Буковинської книги". Минув місяць, але жодною акцією,  окрім торгівлі китайськими канцтоварами на вулиці О.Кобилянської під час відзначення Дня міста, нове підприємство себе не проявило. Вже нічого не чути про нові магазини, які обіцяли відкрити чи не в кожному райцентрі.  Останнє може свідчити тільки про те, що рішення про його створення виявилося непропрацьованим до найменших деталей. Так званий умовний портфель його керівника Віктора Довганича - порожній. Якби реформатори справді готувалися до перетворень, то місяця було б цілком достатньо, щоб запровадити найважливіші з них. Більшість реформ, які потім назвали "Новим курсом Рузвельта", і які врятували найбільшу демократію світу від краху, запровадили менше ніж за сто днів. Але ж Рузвельт знав чого хоче, готувався до цього, слухав експертів. І тому переміг. Тим часом третина строку, який мав би явити буковинцям нове економічне диво від Віктора Довганича, вже минув. В активі маємо "загальну заборгованість одинадцяти суб’єктів, які злились в “Буковинську книгу” перед всіма кредиторами майже півмільйона гривень, жалюгідний технічний стан приміщень, відсутність ремонту", провалене "питання про перехід на роботу до нової структури працівників колишніх обласних комунальних книгарень".

 

1


КОМЕНТАРІ (3)

avatar

Viktor Dovganyhc

27 жовтня 2013 19:43

А хто такие МЫ? Витя и его глисты?

какое дело делает Витя? Хто та знает?

avatar

Семен

29 жовтня 2013 04:00

коментарий Семена в 04-00 утра. Вот боты не спят! Офигеть.

avatar

Люблю ботов

29 жовтня 2013 07:59