Поліція має забезпечити на завтра явку свідка у «справі Білика» про підкуп виборців

Поліція має забезпечити на завтра явку свідка у «справі Білика» про підкуп виборців

19.07.2020, 18:34

20-го липня (понеділок), о 15:00 у Першотравневому районному суді м. Чернівці має відбутися чергове засідання у справі підкупу виборців на місцевих виборах 2015 року депутатом Чернівецької міської ради Ростиславом Біликом. Оскільки на попереднє судове засідання свідки у справі не з’явилися, судом було винесено ухвалу щодо примусового приводу свідка на наступне засідання.

 У відповідній Ухвалі від 25.06.2020 по справі № 727/766/18 зазначено:

«Застосувати до свідка ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця с.м.т. Гусятин Гусятинського району Тернопільської області привід через органи внутрішніх справ до Першотравневого районного суду м. Чернівці на 15 годину 00 хвилин 20 липня 2020 року, оголосивши у справі перерву до вказаного часу.

Організацію виконання приводу свідка ОСОБА_3 доручити Головному Управлінню Національної поліції в Тернопільській області

Просимо всіх небайдужих до вільних виборів громадян взяти участь у судовому засіданні та вимагати справедливого рішення!

Для участі в засіданні охочі мають взяти з собою паспорт громадянина України.

Суд: Першотравневий районний суд м. Чернівців (вул. Головна, 105)

Судді: Галичанський О.І.

Форма: Кримінальне судочинство

Обвинувачений: Білик Ростислав Романович, прокурор: Генеральна прокуратура України

Суть справи: Підкуп виборця, учасника референдуму

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студентам - вироки, а Білику - Бентлі: засуджені за організацію підкупу виборців свідки проігнорували судове засідання

- Скоро буде розв'язка справи підкупу виборців Ростиславом Біликом на виборах до Чернівецької міської ради 2015 року, - прокоментував повідомлення Taras Prokop. - Справа тягнеться вже 5 років і постійно гальмувалася, то самим Біликом, то через суддів, то через прокурорів, то через адвокатів. І знаю, що цим вона вже всім набридла,

АЛЕ...

Якщо для вас реально важливі справедливі і чесні вибори, ви не хочете, щоб ми знову страждали через депутатів, які прийшли до влади в такий спосіб, то прошу завтра прийти на засідання і показати, що нам не байдуже.

НЕ БАЙДУЖЕ, як будуть проходити майбутні вибори і що ми більше не готові миритися з таким способом отримання влади!

Засідання призначене на 15:00 у Першотравневому районному суді (вул. Головна, 105). Завтра має бути застосований примусовий привід другого свідка у справі (це той, що організовував студентів), тому поліція повинна забезпечити явку свідка. Попередній свідок у засіданні заявив, що він нічого не пам'ятає.

Хто бажає взяти участь у засіданні, не забудьте взяти з собою паспорт.

1