Політики старого покоління і технологи влади об'єдналися проти Ткачука

Політики старого покоління і технологи влади об'єдналися проти Ткачука

07.09.2012, 18:48

Шалений запал, а подекуди й пристрасть, з якими на кандидата у депутати  Верховної Ради України від партії "Україна Майбутнього" Віталія Ткачука накинулися  його опоненти на виборах та їхня обслуга неспростовно засвідчують: він добряче попсував цим людям їхні розклади. Після того, як в обласній організацї "Батьківщина" відбулося "рейдерське"  захоплення влади, Ткачук  очолив на Буковині нову,  молоду партію з ліберальною ідеологією    "Україна Майбутнього".  Тепер, замість гри за розписаними у закритих кабінетах ролями, доводиться реагувати на несподівані й нестандартні ходи опонента, зважати на ріст числа його прихильників. Можливо, саме тому в одному таборі противників молодого кандидата зійшлися як добряче побиті міллю політики, так  і найняті новітніми чернівецькими благодійниками столичні політтехнологи, а також пригодовані ними місцеві піарники.

Вони не розуміють чого хоче молодь, а значить не бачать майбутнього й для України.

Бо це тільки себе вони вважають Україною, а решта її мешканців для них – лише електорат, який треба раз на кілька років нагнути, кинути кістку з власного столу, обдурити!!!

З іншого боку це й добре:  раз критикують – значить бояться. Бо на тих, хто не загрожує, зазвичай просто не звертають уваги.

Нові, нетрадиційні форми агітації, креативні підходи, відсутність політичних стереотипів у кандидата в депутати Віталія Ткачука, врешті просто тягаря минулих помилок добряче налякали дискредитованих політиків. Змагатися із 31-річним успішним чоловіком, який реалізував себе у багатьох галузях, на його території  їм не до снаги.

Соціальні мережі, живі вуличні кліпи, мобільність врешті доступність свого кандидата в Facebook, який не цурається особисто відповідати на запитання, змушують опонентів добряче нервувати. Бо вони так не вміють, за них це роблять технологи.

«Дитячим садком», наприклад,  назвав у Facebook кліпи на підтримку Віталія Ткачука Василь Забродський. Що ж, нехай краще буде «садок», ніж тонни брехні, задіяність  у схемах й розкладах. «Садок» - це той чистий аркуш, з якого має розпочатися нова країна. Чи, може, успішні реформи у Грузії проводять ровесники  Забродського? Виявляється, ні. А саме ті, яких такі як Забродський, ще вчора називали «садком». А підміняти дискусію словоблуддям – справа негідна людини, яка поважає інших людей. Так само як  робити закиди у відсутності звітів про зроблене. Молоді люди, такі як Віталій Ткачук, справді не встигли ще того натворили, що зробили з країною політики старшого покоління, до якого належить й Забродський.  То якщо й звітувати про зроблене, то починати  краще їм.

Людям з «садка, як молодих політиків називає Забродський, не треба нікому нічого відпрацьовувати. Всі, хто спочатку витрачає шалені кошти на рекламу,  замовляє дорогі статті і проплачені відеоновини, потім змушений  їх повертати. І не з власної кишені, а за наш з вами рахунок!

-          Подивіться на склад парламенту, подивіться, хто йде туди зараз: ті самі люди, що вже були там, або їхні представники. Щоб щось змінити - потрібні нові люди, бажано молоді. Тільки у молодих є бажання змінити щось на краще, бо життя ще не перетворило їх на циніків і невдах, як багатьох політиків старшого покоління. Тому я йду в депутати,  щоб змінити ставлення до нас, до людей! А вже виборцям обирати: залишити все як є  і знову проголосувати за тих, які не вилазять з влади, чи обрати нових, молодих політиків! - пояснив свою позицію Ткачук.

-          На жаль, саме байдужість і навіяна технологами думка про те, що народ нічого не вирішує, призводить до того,  що люди справді сидять склавши руки.  Хоча правда і те, що не маючи свого депутата в парламенті, який би проштовхував якесь питання,  "автомобільного Майдану", наприклад, в Україні не організуєш. А депутат, який локомотивом потягне за собою волю тисяч людей, зможе.  Можу вам обіцяти єдине, що в разі обрання, власний автомобіль буду змінювати тільки після того, як реалізую поставлену ціль і мито на автомобілі в Україні буде мінімальним!!! Щоб придбати хороший автомобіль могла більшість людей!!!!!!! Тому, щоб після виборів не було  образливо – зараз добре подумайте за кого голосувати".

Для політиків, які не розуміють мови сучасної молоді, не усвідомлюють того,  чим вона живе, чого насправді сподівається й прагне мати, те що робить Ткачук смерті подібне. Їм вигідно, щоб усе залишалося, як було досі. Бо вони хочуть і далі  морочити голову людям, заганяючи назад у звичні рамки, повертаючи людей в той світ, де саме вони, ці політики, були господарями.

А Ткачук, як той караван, що не зважає на гавкіт собак, впевнено набирає очки.

Рената ПІВТОРАНІС

1


КОМЕНТАРІ (12)

Дуже вірно все сказано! Тільки молодь врятує Україну.
avatar

Іван

07 вересня 2012 13:37

Яка банальна заказуха, аж смішно! Ренато, скільки тобі заплатив цей прихвостень - тушкан батькових грошей?

avatar

Петро

07 вересня 2012 15:45

Ну чому ви все переводите у гроші? По собі судите? Особисто я відмовляюся жити в такому світі, де всім правлять гроші. І Ткачук про це саме каже

avatar

Рената

07 вересня 2012 15:56

Віталіку! Скажи своїм хлопцям нехай не нищать європейське обличчя нашого міста!!! Навіщо заклеювати стовпи та засмічувати наші Чернівці!!!  Кому потрібні ваші машини на плакатах??? Мені потрібне кульутне місто!!!

avatar

Оксана

07 вересня 2012 17:54

незрозуміло,чому Ткачук нічого не зробив для молоді як депутат облради та як очільник  нової партії? А тепер вирішив підкупити виборців обіцянками! Нічого не робив,то й співай собі далі.

avatar

Іван Д.

07 вересня 2012 20:44

Ну, раз Забродський його так обзиває, значить Ткачук нормальний пацан. Бо на тому Васіліці самому нема де клеймо ставити - брехун, яких ще світ не бачив. Хай згадає, як сам зі своєю камандою озімих розвішува взеркала в ліфті та обклеював зупинки власними фотками. Брехав щовечора на своєму каналі, робив постановочні сюжети ніби він проблеми людей рішає.

avatar

Помаранчевий

07 вересня 2012 22:54

Сьогодні підсказали що на цьому сайті ( вперше бачу його) і про мене написали. Прочитав: слабенько, яб сказав - ніяк. Не буду полемізувати, забагато честі. Лише зазначу -якщо В.Ткачук набере більше статистичноі похибки на цих виборах, то справді час "на пенсію".
avatar

Василь Забродський

08 вересня 2012 01:04

Я не прихильник репу, але і не його противник. Але це смішно. ".. він за нас... " За кого? Він -- за себе... І тільки за себе. Я спілкувався і з ним, і з його батьком. Люди для них (не з близького оточення) -- тільки засіб для досягення особистих цілей і збагачення. Він зніме мито? Смішно... І головне для чого? Щоб купити ще крутіший джип? В бюжджеті "нуль"? А де взяти його наповнення? Чи він багато податків сплатив? Ось якби він сказав: "Я і ті -- хто мене підтримують, в 2010, у 2011 та у 2012 році сплатили стільки податків державі...", то я б ще про щось думав і говорив. А так... Хочеться в рай не плечах лохів...

avatar

Ігор

08 вересня 2012 10:20

чотири рядка коментаря і в кожному брехня. І як після цього тобі вірити, Василю?

avatar

Забродському

08 вересня 2012 10:25

avatar

Жека Шевченко

08 вересня 2012 11:25

Господи, какой ужас...(( читаешь это и ужасаешься.

....Забродский,при всем неоднозначном отношении к его персоне, абсолютно прав.

написанный Ринатой текст относится к жанру детской фантастики.

Тезисы - "каждому гопнику по иномарке" рассчитаны на безмозглое поколение молодежи, живущее по слогану пепсиколы "возьми от жизни все"..  и ничего не дай взамен.

Люди добрые,старайтесь хоть иногда включать мозг.Говорят,помогает.

 

avatar

констатация факта

08 вересня 2012 14:02

Молодь, гляньте як нас не оюблять і обзивать старше покоління! Я шокована таким відношенням до молодді. Гнати всіх старих злодюг, молоді люди, годі терпіти! Хіба ми терпіли?, ні, ми за Ткачука!
avatar

Катя

08 вересня 2012 14:27