Польща надасть Україні 25 тисяч тонн бензину зі своїх запасів, але в Чернівцях вже є відчутна потреба в пальному

Польща надасть Україні 25 тисяч тонн бензину зі своїх запасів, але в Чернівцях вже є відчутна потреба в пальному

19.05.2022, 09:59
У зв'язку з виникненням дефіциту пального в Україні Польща надасть нашій країні 25 тис. тонн бензину зі своїх запасів.
 
Про це розповіла віце-прем’єр-міністр, міністр економіки України Юлія Свириденко, яка зустрілася в українській столиці з польським міністром клімату та навколишнього середовища Анною Москвою, пише Уніан.
 
Свириденко зазначила, що до війни 97 відсотків палива в Україну постачалося з Росії та Білорусі. Сьогодні ці напрямки закриті, крім того, росіяни знищили Кременчуцький НПЗ, через що в Україні відчувається дефіцит палива.
 
Також вона додала, що в рамках допомоги з польських запасів буде відправлено 25 тисяч тонн бензину, щоб збалансувати ринок пального. Як підкреслила вона, Україна почне отримувати ці ресурси з початку наступного тижня.
 
Тим часом у Чернівецька міська рада попередили, що в місті є відчутна потреба в пальному. Наразі, попри непросту ситуацію, громадський транспорт продовжує їздити (щодня курсує понад сотню маршруток та 50 тролейбусів), сміття вивозять (працює майже 20 спецавтомобілів), повним ходом йдуть аварійні ремонти (в день працюють чотири бригади дорожників, шість – водоканалівців та чотири – тепловиків). Водночас якщо ситуація не зміниться, спрогнозувати, що буде через кілька днів досить складно. Будемо з вами чесними: можливий такий сценарій, коли перейдемо на виключно аварійні роботи (працюватимемо лише на ліквідацію екстрених викликів). 
 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua

  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій і ми не представляємо інтереси жодної з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com


Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.  

1